Відділ Мінветеранів надасть підтримку залу очікування для військових на залізничному вокзалі Дніпра

Відділ Мінветеранів надасть підтримку залу очікування для військових на залізничному вокзалі Дніпра.

Такої домовленості було досягнуто під час зустрічі представниці відділу Міністерства у справах ветеранів України в Дніпропетровській області Тетяни Лахнової з представниками станції «Дніпро-Головний».

Зал очікування для військовослужбовців на залізничному вокзалі станції «Дніпро-Головний» був відкритий восени 2019 року, за цей час через нього пройшло понад 10 тисяч військових.

Зал працює цілодобово, має камеру схову, сучасну кухню з необхідною побутовою технікою, душову кабіну і пральну машину. Скористатися ним можуть учасники АТО/ООС, учасники бойових дій на територіях інших держав, учасники Революції Гідності та члени родин загиблих воїнів.

«Враховуючи карантинні обмеження, в залі може одночасно перебувати не більше чотирьох осіб. Ми піклуємось про здоров’я наших захисників та закликаємо усіх дотримуватись протиепідеміологічних заходів», ­– зазначили працівники залізничної станції.

Представниця відділу Мінветеранів у Дніпропетровській області Тетяна Лахнова зазначила, що наразі існує потреба у забезпеченні дезінфікуючими засобами і захисними масками відвідувачів залу очікування.

«Мінветеранів готове надати сприяння у забезпеченні засобами індивідуального захисту військових та ветеранів, які користуються послугами залів очікування. Крім того, ми дійшли домовленості щодо подальшої співпраці у вирішенні питань, які виникають під час пільгового проїзду залізничним транспортом», – поінформувала Тетяна Лахнова.

Зазначимо, що відділи Мінветеранів на виконання доручення Міністерства продовжують моніторинг роботи залів очікування для військових та ветеранів на вокзалах у своїх регіонах.

Нагадаємо, напередодні Дня захисників та захисниць України заступник міністра у справах ветеранів України Олексій Ілляшенко відвідав зал очікування для військовослужбовців на київському вокзалі. Він поспілкувався з волонтерами пункту, дізнався про поточні потреби та домовився про співпрацю у створенні, зокрема, спільних гуманітарних проєктів.

Пізніше було проведено онлайн-засідання Оперативного штабу з питань координації надання допомоги під час пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19. Участь у ньому взяли представники територіальних відділів Мінветеранів, Укрзалізниці та ветеранських громадських організацій.

Під час засідання було обговорено низку питань щодо покращення надання послуг військовим та ветеранам на залізничних вокзалах, особливо під час пандемії COVID-19 та карантинних обмежень.

Інші статті