Мінветеранів надасть підтримку залу очікування для військових на залізничному вокзалі Києва

Напередодні Дня захисників та захисниць України заступник міністра у справах ветеранів України Олексій Ілляшенко відвідав зал очікування для військовослужбовців на київському вокзалі. Він поспілкувався з волонтерами пункту, дізнався про поточні потреби та домовився про співпрацю у створенні, зокрема, спільних гуманітарних проєктів.

Також участь у зустрічі взяв начальник Відділу Мінветеранів у місті Київ Володимир Примаченко та начальник вокзалу станції «Київ-Пасажирський» Петро Стецюк.

Зал очікування був відритий у жовтні 2019 року та обслуговується силами «Укрзалізниці» спільно з громадськими активістами та волонтерськими організаціями. Скористатися ним можуть діючі військовослужбовці, ветерани російсько-української війни та родини загиблих героїв.

«За 2019 – 2020 рік через наш пункт пройшло близько 12 тисяч військових, – розповіла волонтерка Наталія Мілюхіна. – Інколи тут може бути й по 50 людей одночасно. Ми працюємо цілодобово, тож у будь-який час захисники і захисниці можуть відпочити, поки чекають на свій потяг, випити кави, подивитися телевізор, почитати. Також у нас є душова кабіна, пральна машина, кімната для прийому їжі та зберігання речей – ми намагаємося створити комфортні умови для військових. І завжди раді підтримці та готові до співпраці».

За словами Наталії Мілюхіної, до карантинних обмежень у залі проводилися виставки і концерти, а одного разу у волонтерському пункті відбулося вінчання.

«Я вражений тим, наскільки важливу роботу ви проводите та як піклуєтеся про військовослужбовців, – сказав Олексій Ілляшенко. –  Ми розуміємо, що не кожен воїн, який опиняється у справах у Києві, буде їхати до ветеранського простору чи хабу. А тут звійськові можуть оперативно отримати усе необхідне. Міністерство у справах ветеранів у межах своїх компетенцій долучиться до підтримки залу, та допоможе як інформаційно, так і матеріально».

Заступник міністра передав до бібліотеки залу очікування історичну та довідкову літературу для військових та ветеранів. Також Олексій Ілляшенко наголосив, що керівництво Мінветеранів планує провести зустрічі з іншими міністерствами щодо підтримки залу очікування.

«Вважаю, що співпраця допоможе діяти в інтересах захисників результативніше», – зазначив заступник міністра у справах ветеранів.

 

Інші статті