Олег Горбатюк — голова Рукшинської громади в Чернівецькій області, ветеран
Олег Горбатюк долучився до війська у 2014 році, коли розпочалася російська агресія на сході України. Стати на захист держави спонукало відчуття відповідальності за майбутнє держави. У 2014–2015 роках брав участь в обороні України у складі 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, майже п’ять місяців провів у гарячих точках Донеччини.
Шлях до роботи в органах місцевого самоврядування розпочався у 2015 році. Саме тоді стартувала реформа децентралізації, ветеран зацікавився новими можливостями для громад. З’явився простір для ініціатив і реалізації важливих змін. Для Олега це стало визначальним чинником у рішенні долучитися до роботи на місцевому рівні. Згодом Олега Горбатюка обрали на посаду сільського голови Рукшинської громади в Чернівецькій області.
На початку повномасштабного вторгнення Олег знову долучився до лав ЗСУ. Маючи бойовий досвід, він чітко усвідомлював, що в такий складний для країни час потрібно ставати на її захист. Спершу виконував бойові завдання на Київському напрямку, а згодом — на Донецькому у складі 10-ї ОГШБр «Едельвейс». Після завершення служби повернувся до керівництва територіальною громадою.
На думку ветерана, найважливіше сьогодні — зосередити всі сили на обороні держави, адже від цього залежить її збереження. Після перемоги буде можливість повною мірою працювати над відновленням і розвитком країни, реалізовувати зміни та будувати сильну державу.