портал в режимі тестування та наповнення
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук та новопризначена Міністр у справах ветеранів Оксана Коляда зустрілися з представниками Руху ветеранів України

опубліковано 02 вересня 2019 року 13:48

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук та Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда зустрілися з представниками Руху ветеранів України. 

Предметом розмови стало об’єднання соціальних груп, довкола яких зосереджена робота двох міністерств - у справах ветеранів і тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

«Зустріч вийшла максимально відвертою та щирою, і нам вдалося довести пріоритетність проблем та потреб ветеранів та внутрішньо переміщених осіб для Уряду», - зазначив Олексій Гончарук.

Водночас Прем’єр-міністр визнав, що проблематика питання досить глибока і потребує пошуку необхідних механізмів її вирішення.

«Мушу визнати, проблема глибша, ніж ми прогнозували напочатку. Але, впевнений, ми знайдемо необхідні механізми. Я дам доручення Мінфіну, Мін’юсту, Мінветеранів та Мінсоцполітики максимально швидко провести робочі наради з цього питання. Думаю рішення знайдемо. Головне, що є розуміння позицій!» - сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Джерело: Урядовий портал