Проєкт Стратегії розвитку підприємницьких ініціатив ветеранів війни

З метою дотримання вимог абзаців першого-четвертого пункту 17 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», та пунктів 1 і 2 параграфа 42 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року № 950 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2011 року № 1156), Міністерство у справах ветеранів України виносить на громадське обговорення проєкт Стратегії розвитку підприємницьких ініціатив ветеранів війни до 2030 року (далі – проєкт Стратегії) для забезпечення вивчення та врахування думки громадськості щодо зазначеного проєкту Стратегії.

Метою прийняття проєкту Стратегії є створення сприятливих умов щодо стимулювання започаткування та розвитку ветеранського підприємництва та підвищення його конкурентоспроможності для вирішення проблем реінтеграції ветеранів війни в цивільне життя та сприяння сталому розвитку України на період до 2030 року.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю: 

  • ветерани війни, членів їхніх сімей та особи, на яких поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”
  • органи виконавчої влади та місцевого самоврядування;
  • організації громадянського суспільства.

Впровадження Стратегії матиме позитивний середньостроковий та довгостроковий вплив на основні заінтересовані сторони, до яких, у першу чергу, відносяться ветерани війни.

Зазначені особи отримають можливість власного розвитку, зайнятості, створення умов для власної фінансової стабільності та фінансової стабільності сім'ї. Крім того, підприємницька активність, зайнятість власною справою сприятиме реінтеграції та реабілітації ветеранів війни.

Зауваження і пропозиції до проєкту Стратегії приймаються до 10 січня 2022 року в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства у справах ветеранів України: провулок Музейний, 12, м. Київ, 01001, е-mail: vet.development@mva.gov.ua  Відповідальна особа Міністерства у справах ветеранів України – Альона Скорзова (Державний експерт з питань ветеранського розвитку).

Стратегія_з_розвитку_підприємницьких_ініціатив_10112021.docx

Інші статті