Ветерани долучилися до вивчення національно-патріотичного виховання в Школі виховників джур

В Переяслав-Хмельницькому відбувся триденний Всеукраїнський семінар-тренінг Школи виховників джур. Ветерани АТО/ООС долучилися до групової роботи на тренінгу разом з керівниками, організаторами гри "Джура" та волонтерами в Переяслав-Хмельницькому центрі професійно-технічної освіти. У семінарі-тренінгу взяли участь 28 виховників з різних регіонів України.


Метою семінару є теоретична та практична підготовка фахівців з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, створення протягом навчального року постійно діючих центрів гри «Джура». 


Під час семінару, керівник експертної групи національно-патріотичного виховання Мінветеранів Пустовій Юрій розповів про важливість залучення ветеранів до національно-патріотичного виховання. Зокрема це стосується популяризації військової служби шляхом залучення ветеранів з бойовим досвідом до впровадження системи початкової військової підготовки. 

Також відбулися навчальні тренінги за різними напрямами підготовки гри «Джура», на яких домовилися залучати ветеранів до роботи з патріотичного виховання, особливо відвідування шкіл та проведення уроків звитяги. 


Організаторами Школи виховників виступили Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, громадська організація «Молодіжний клуб джура», Український державний центр національно-патріотичного виховання та МБУ «Центр національного відродження».

Запрошення ветеранів на вишколи за посиланням