У столиці вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні

Сотні українців, серед яких  учасники Революції Гіднсті, родин загиблих  прийшли  на Алею   Героїв Небесної Сотні покласти квіти і вшанувати хвилиною мовчання пам'ять про великих українців.

Священнослужителі  Храму архистратига Михаїла й українських Новомучеників відслужили поминальну панахиду за загиблими Героями.

«Революція Гідності – це визначна подія в Історії України, яка  стала одним з ключових моментів  українського державотворення та виразником  національної ідеї свободи.  

Герої Небесної сотні своїм вчинком показали  всьому світу  головну ідею українського народу – ідею свободи. Сьогодні  всі вони  янголи-охоронці України. Дуже важливо не лише шанувати пам'ять про них, а й  кожному   з нас, нести крізь життя ідею свободи, гідності», - сказала Юлія Лапутіна.

«Дякую   учасникам Революції Гідності, Захисникам України і кожному свідомому українцю за те, що ви тримаєте міць і стійкість нашої держави в духовному та оборонному  плані. Сьогодні як ніколи важливий дух єднання і віра в  Україну», - додала міністерка.  

Вічна пам'ять Героям!

Слава Україні !Інші статті