У Херсоні та Житомирі за участі Мінветеранів обговорили участь ветеранів у житті місцевих громад

У Херсоні та Житомирі відбувся круглий стіл «Реінтеграція ТОТ - чи готова Україна? Реінтеграція ветеранів АТО/ООС у громади. Соціальне включення в життя громад». Експерти Мінветеранів та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій разом з представниками громад обговорили питання щодо соціального включення в місцеві громади ветеранів АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб.

За словами радниці Міністерки у справах ветеранів Світлани Кашенець, діалог з учасниками круглих столів дав зрозуміти, що Мінветеранів обрало правильний шлях щодо стратегії розвитку: 

- Відбувся конструктивний діалог між владою та представниками волонтерських, ветеранських організацій, сформувалися спільні бачення щодо відкриття громадських просторів, вивчення досвіду і впровадження напрацювань з житлових питань, спільної роботи над проєктами психологічної допомоги і підтримки ветеранів АТО/ООС. Отримали позитивні відгуки представників херсонської та житомирської громади. Для нас це цінний результат - говорити про складні питання і знаходити спільні рішення.

У Житомирі та Херсоні учасники круглого столу відзначили важливість вирішення соціальних питань для ветеранів на державному рівні, а також посилення фінансової спроможності місцевих громад.

- Пропозиції, які пролунали під час заходів, будуть враховані Мінветеранів під час розробки державної політики та відповідних законопроєктів, - підсумувала зустріч радниця Міністерки у справах ветеранів України Світлана Кашенець.