портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Президент України відзначив державними нагородами 360 Захисників України

опубліковано 19 травня 2022 року 08:23

Президент України Володимир Зеленський своїм Указами №347 від 18 травня 2022 року та №343 від 17 травня 2022 року відзначив державними нагородами 360 Захисників України, з них посмертно — 58.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня

ВОЛОЩУКА Вадима Івановича — полковника

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

АЛЕКСЄЄНКА Руслана Олександровича — старшого лейтенанта

АНДРІЯША Олексія Володимировича — підполковника

ДЕМЧЕНКА Ігоря Валерійовича (посмертно) — майора

КОЛЯДУ Миколу Івановича — майора

КОРЖОВА Валерія Геннадійовича (посмертно) — старшого лейтенанта

МАЛАМУЖА Віталія Володимировича — старшого лейтенанта

МЕЛЬНИКА Сергія Миколайовича — бригадного генерала юстиції

РУДЯГУ Владислава Сергійовича — старшого лейтенанта

СІЛЬЧЕНКА Сергія Володимировича — майора

СУРБАШЕВА Максима Михайловича — старшого лейтенанта

ТКАЧОВА Олександра Тимофійовича (посмертно) — майора

ТКАЧУКА Сергія Івановича — старшого лейтенанта

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

АКБЕРОВА Фірада Абулфата — солдата

АЛЬБОВА Андрія Олексійовича — капітана медичної служби

АМБРОСЕНКОВА Андрія Володимировича — старшого сержанта

АНДРУСЕНКА Леоніда Васильовича — солдата

АНТОЩУКА Руслана Васильовича — молодшого сержанта

БАБЕНКА Бориса Вікторовича (посмертно) — старшого солдата

БАЛДАЦЬКОГО Дениса Анатолійовича — сержанта

БЕЗПАЛЬЧЕНКА Віктора Олександровича — старшого лейтенанта

БІРЦЯ Миколу Миколайовича — підполковника медичної служби

БУЛІНГА Олега Володимировича — молодшого сержанта

ВОЙТЕНКА Ігоря Віталійовича — солдата

ГАЙДУКА Дениса Олеговича — лейтенанта медичної служби

ГЕРАСИМЕНКА Євгена Петровича — підполковника медичної служби

ГОЇНЦЯ Романа Олексійовича — сержанта

ГОЙДУ Дениса Валерійовича — солдата

ГОЛУБОВИЧА Ігоря Мирославовича — старшого матроса

ДЕМЧЕНКА Олександра Олександровича — капітана медичної служби

ДМИТРИШИНА Володимира Олександровича — лейтенанта

ДРОЗДА Олега Олексійовича — молодшого сержанта

ДЯЧЕНКА Володимира Андрійовича — молодшого сержанта

ЄСЬКОВА Михайла Вікторовича — головного сержанта

ЗАВЕРЮХУ Єлизавету Юріївну — лейтенанта медичної служби

ЗДЕБСЬКОГО Дмитра Володимировича — старшого солдата

ЗІНЧЕНКА Володимира Григоровича (посмертно) — старшого лейтенанта

ІВАНЧЕНКА Дмитра Валерійовича — сержанта

КИСЕЛЬОВА Миколу Сергійовича — старшого солдата

КЛЕВІЦЬКОГО Богдана Олеговича — капітана медичної служби

КОЛОСІНСЬКУ Ніну Миколаївну — лейтенанта медичної служби

КОСТІНУ Олександру В’ячеславівну — молодшого сержанта

КРАВЦЯ Олега Володимировича — старшого солдата

КРИВОРУЧКА Миколу Юрійовича — сержанта

КРИМСЬКОГО Сергія Юрійовича — старшого солдата

КУПЧЕНКА Вадима Сергійовича — сержанта

ЛІФОРЕНКА Віктора Борисовича — молодшого сержанта

ЛОЗОВОГО Артема Вікторовича — старшого солдата

МАЙСТРЕНКА Богдана Олеговича — молодшого сержанта

МАРКІНА Микиту Станіславовича — солдата

МЕЗЄЯ Володимира Івановича — майора медичної служби

МИРОНЮКА Василя Івановича — капітана медичної служби

МОКРОПУЛА Максима Валерійовича — сержанта

НАЙМАНА Андрія Вікторовича — капітана медичної служби

НАУМЕНКА Івана Олександровича — старшого солдата

НОЖКУ Віталія Миколайовича (посмертно) — сержанта

ОБІДІНУ Вікторію Вікторівну — солдата

ОБЛАКА Олександра Дмитровича — солдата

ОГАНОВА Данила Едуардовича — солдата

ОНИСЬКА Геннадія Степановича — сержанта

ОСАДЧОГО Ігоря Дмитровича — солдата

ПАНТЮХОВА Євгена Ігоровича (посмертно) — старшого лейтенанта

ПАЩЕНКО Валентину Сергіївну — молодшого сержанта

ПИСЬМЕННОГО Ярослава Васильовича (посмертно) — старшого солдата

ПЛИСА Сергія Геннадійовича — солдата

СЕМЕРЕНКА Дмитра Сергійовича — солдата

СЕРГІЙЧУКА Олега Леонідовича — майора медичної служби

СЕРЕБРЯНІКОВА Веніаміна Владиславовича — солдата

СІВАКОВА Михайла Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата

СЛОМІНСЬКОГО Владислава Романовича — лейтенанта

СОБОЛЯ Дениса Васильовича — солдата

СОКОЛОВСЬКОГО Владислава Владиславовича — старшого солдата

СОЛОНИНКУ Романа Васильовича (посмертно) — старшого солдата

ТАНЦЮРУ Руслана Ілліча — головного сержанта

ТАРАСОВА Сергія Анатолійовича — старшого матроса

ТОЛМАЧОВА Віталія Михайловича — капітана медичної служби

ТОНКОШКУРА Андрія Сергійовича — солдата

ФОРМАЛЬОВУ Валерію Євгеніївну (посмертно) — молодшого сержанта

ЦОЯ Віталія Ігоровича (посмертно) — сержанта

ЧУДІНОВА Микиту Сергійовича — солдата

ШАНЬКА Олександра Володимировича (посмертно) — солдата

ШИШОВА Романа Валентиновича — сержанта

Нагородити орденом Данила Галицького

БОНДАРЯ Вадима Вікторовича — підполковника

ГАРЬКАВОГО Віталія Вікторовича — підполковника

МОТОЛИГУ Юрія Володимировича — полковника

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

АСМОЛОВА Андрія Вікторовича — солдата

БАРНЬОВУ Костянтину Олександрівну — молодшого сержанта

БОГДАНЧИКА Михайла Андрійовича — старшого солдата

БОЖИКА Юрія Ярославовича — старшого лейтенанта

БОЙКА Максима Вікторовича — солдата

БУРДЄЙНОГО Артема Миколайовича — солдата

БУР’ЯНОВА Євгена Миколайовича — старшого матроса

ВЕЛЬМИКА Дмитра Одисейовича — солдата

ВОЛОШИНА Миколу Юрійовича — сержанта

ГЕЛЕВЕРЮ Василя Володимировича — солдата

ГНАТІВА Андрія Володимировича — старшого солдата

ДРИГУ Сергія Володимировича — сержанта

ДУМІНІКУ Олексія Валерійовича — старшого солдата

ЄРМАЧКОВА Андрія Валерійовича — майора

ЗАЙЦЯ Івана Сергійовича — старшого солдата

ЗАЯЦЬ Катерину Миколаївну — сержанта

ЗЛИДНЯ Івана Валерійовича — сержанта

ІВАЩЕНКА Микиту Сергійовича — солдата

КАРЛАША Віталія Володимировича — солдата

КЛАК Ольгу Сергіївну — молодшого сержанта

КОНЄВА Дениса Анатолійовича — старшого сержанта

КОРОЛЯ Сергія Мефодійовича — майора

КРАВЧЕНКА Віктора Сергійовича — солдата

КРАМАРЕНКА Євгена Васильовича — молодшого сержанта

КРИВЕНКА Максима Андрійовича — старшого солдата

КРИЖАНОВСЬКОГО Олександра Сергійовича — молодшого сержанта

КУХТЕНКА Руслана Миколайовича — старшого солдата

КУЦЮРУБУ Леоніда Леонідовича — старшого матроса

ЛЕЩЕНКА Сергія Миколайовича — старшого сержанта

МАГУРЧАКА Мар’яна Івановича — старшого солдата

МАРЦЕВА Євгена Вячеславовича — солдата

МАРЧАКА Ігоря Семеновича — старшого солдата

МАРЧАКА Олександра Петровича — старшого солдата

МАТЕЙКА Олега Степановича — старшого лейтенанта

МИТРОФАНОВА Єгора Сергійовича — старшого солдата

МІЛЬЧЕВСЬКОГО Івана Федоровича — старшого солдата

МІРОШНИКА Олександра Миколайовича — солдата

МІЩЕНКА Максима Юрійовича — молодшого сержанта

МОРОЗА Віктора Володимировича — солдата

М’ЯКОТІНА Михайла Анатолійовича — майора

НАЛБАНТОВА Максима Сергійовича — сержанта

НІТЧЕНКА Дениса Вікторовича — солдата

ОМЕЛЬЧЕНКА Валентина Вікторовича — майора

ПОГРЕБНЯКА Олександра Володимировича — старшого солдата

ПОНОМАРЕНКА Геннадія Олександровича — майстер-сержанта

САДОВСЬКУ Ангеліну Сергіївну — лейтенанта

СКРИПНИКА Ігоря Миколайовича — сержанта

СНІСАРЕНКА Станіслава Олеговича — молодшого сержанта

СОРОКУ Максима Валерійовича — молодшого сержанта

СТЕЛЬМАЩУКА Андрія Анатолійовича — солдата

СТЕПАНЕНКА Віталія Анатолійовича — старшого сержанта

ТЕРЕЩЕНКА Владислава Сергійовича — солдата

ТХОРИКА Богдана Дмитровича — старшого солдата

ФЕДЮШИНУ Валентину Анатоліївну — старшого солдата

ХРЕНЮХІНА Андрія Володимировича — старшину

ЧИЧКАНА Артура Сергійовича — солдата

ЯРМОШЕВИЧА Олександра Миколайовича — штаб-сержанта

ЯЦЕНКА Володимира Григоровича — молодшого сержанта

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

БОДНАРА Сабіра Валерійовича — солдата

ВОЛИНЦЯ Богдана Михайловича — солдата

ДОВГЕНКА Дмитра Богдановича — солдата

ДУМИЧА Назара Руслановича — старшого солдата

ІВАХІВА Йосипа Ярославовича — солдата

КИСІЛЯ Олександра Миколайовича — солдата

КРУПАЧА Юрія Романовича — старшого солдата

КУЦЕВА Дениса Юрійовича — старшого солдата

КУЦОПЕЯ Петра Миколайовича — солдата

ЛЕША Івана Миколайовича — молодшого сержанта

НИЩОГО Ореста Андрійовича — солдата

ОСТАПЧУКА Сергія Олександровича — капітана

СЛОБОДУ Віталія Бахтіковича — солдата

ЦІПЛЯРА Володимира Ярославовича — старшого солдата

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

БОБРО Анну Андріївну — старшого лейтенанта медичної служби

ГРИНЕВИЧА Руслана Михайловича — капітана медичної служби

КОТУРБАША Романа Юрійовича — лейтенанта медичної служби

КРАСОВСЬКОГО Андрія Васильовича — капітана медичної служби

ПИДОЧЕНКО Діну Ігорівну — лейтенанта медичної служби

СОБКА Романа Юрійовича — капітана медичної служби

ШАЛАВИЛА Максима Степановича — лейтенанта медичної служби

ШМІДТА Михайла Романовича — капітана медичної служби.


За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

у Національній гвардії України:

Нагородити орденом “За мужність” І ступеня

КАЛІБЕРДУ Сергія Володимировича — капітана

КОВКРАКА Андрія Володимировича — старшого лейтенанта

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

ВЕРБОВСЬКОГО Артема Сергійовича (посмертно) — старшого лейтенанта

ДМИТРИКА Арсена Володимировича — майора

КАРАСЯ Віктора Сергійовича — головного сержанта

КОВАЛЯ Сергія Володимировича (посмертно) — старшого солдата

КОЧЕТКОВА Дмитра Олександровича (посмертно) — старшого солдата

КУЗЬМЕНКА Олександра Юрійовича — молодшого сержанта

МЕЛЬНИЧЕНКА Сергія Михайловича — старшого солдата

МОСКАЄВА Давида Октайовича (посмертно) — сержанта

НИЗИЦЬКОГО Ростислава Олеговича — старшого лейтенанта

ОВЧАРЕНКА Євгена Олександровича — старшого солдата

ПОПОВИЧЕВА Дмитра Руслановича (посмертно) — старшого лейтенанта

СКОРИКА Олександра Дмитровича — старшого лейтенанта

ТАНЦЮРУ Олександра Володимировича (посмертно) — головного сержанта

ШТОКАЛА Івана Ігоровича (посмертно) — старшого солдата

ЮХИМЧУКА Максима Олександровича — майора

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

БАРАБАНОВА Олександра Сергійовича (посмертно) — солдата

БЕНЗЕРУКА Ігоря Валерійовича — капітана

БОЧКАРЬОВА Івана Руслановича — солдата

БУРЯЧКА Дмитра Костянтиновича (посмертно) — старшого солдата

ВАСЮХІНА Віталія Олександровича (посмертно) — підполковника

ВЕРТЕЛЕЦЬКОГО Дмитра Олексійовича — солдата

ВОРОНУ Артура Олександровича (посмертно) — старшого солдата

ВОСТРІКОВА Сергія Олеговича (посмертно) — сержанта

ГУБАРЄВА Дмитра Валерійовича (посмертно) — солдата

ГУБІНА Сергія Ігоровича — старшого лейтенанта

ДЯЧЕНКА Андрія Ігоровича — старшого солдата

ДЯЧЕНКА Івана Олександровича — сержанта

ЗАДОРОЖНОГО Андрія Михайловича — старшого солдата

ІГНАТЮКА Андрія Андрійовича — старшого лейтенанта

КІБАЛКА Дмитра Сергійовича (посмертно) — солдата

КОВШАРА Станіслава Вікторовича (посмертно) — солдата

КОЖЕКІНА Костянтина Олександровича — старшого лейтенанта

КОЗУБА Олексія Миколайовича (посмертно) — старшого сержанта

КОЛЕСНІКОВА Іллю Ігоровича — старшого солдата

КОЛЕСНІКОВА Олександра Олександровича (посмертно) — молодшого лейтенанта

КОТЕЛЬНІКОВА Владислава Віталійовича — старшого солдата

КРИЛЯ Антона Юрійовича — сержанта

КУЗНЕЦОВА Володимира Олександровича (посмертно) — солдата

КУШНІРА Вячеслава Олексійовича (посмертно) — молодшого сержанта

ЛАСТОВИЧА Олексія Юрійовича (посмертно) — головного сержанта

МАКАРЦЯ Вячеслава Васильовича (посмертно) — солдата

МАЛАЙЧУКА Владислава Сергійовича (посмертно) — старшого солдата

МАЛЬЧУКА Максима Олександровича (посмертно) — майора

МАРТИНЕНКА Дмитра Володимировича (посмертно) — старшого солдата

МАСЛОВА Миколу Вікторовича — молодшого сержанта

МИШАЛОВА Дениса Андрійовича (посмертно) — солдата

МІХЛІНА Максима Михайловича (посмертно) — лейтенанта

МУЗИКУ Данила Володимировича — солдата

МУРДЗУ Віталія Володимировича — старшого лейтенанта

НІКОЛАЄНКА Леоніда Борисовича (посмертно) — старшого солдата

НОСКОВУ Галину Геннадіївну (посмертно) — солдата

ПАСТЕРНАКА Олега Петровича — капітана

ПЕНЬКОВА Єгора Юрійовича (посмертно) — старшого солдата

ПОЛОВНОГО Микиту Дмитровича — сержанта

РАСПУТНОГО Сергія Петровича (посмертно) — молодшого лейтенанта

РЕЙНИША Дмитра Руслановича (посмертно) — солдата

РОМАНОВА Андрія Анатолійовича (посмертно) — капітана

РЯСНОГО Євгена Вікторовича (посмертно) — лейтенанта

САВЧУКА Сергія Вікторовича (посмертно) — сержанта

САХНА Романа Володимировича — сержанта

СОКАЛЯ Івана Петровича — старшого солдата

СОЛОВЙОВА Андрія Олеговича (посмертно) — підполковника

ТЕРЕЩЕНКА Дмитра Анатолійовича — сержанта

ТЮШКЕВИЧА Вячеслава Валерійовича — старшого солдата

ФЕДОРОВА Антона Валерійовича — солдата

ХМЕЛЕВСЬКОГО Федора Валентиновича (посмертно) — старшого лейтенанта

ЧОРНОГО Євгена Дмитровича (посмертно) — солдата

ЧУПІКОВА Євгена Євгеновича (посмертно) — солдата

ШЕВЧЕНКА Віталія Васильовича (посмертно) — солдата

ШКВОРЦЯ Андрія Петровича (посмертно) — старшого солдата

ЯЦЬКОВА Ярослава Миколайовича (посмертно) — сержанта

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

АБОЛМАСОВА Ігоря Вікторовича — молодшого сержанта

АЛЕКСУНА Сергія Ігоровича — сержанта

АФОНІНА Олександра Вікторовича — молодшого сержанта

БАКУМА Владислава Олександровича — старшого сержанта

ВІЛІЩУКА Олександра Миколайовича — старшого лейтенанта

ВОЙЧУНАСА Євгена Сергійовича — молодшого сержанта

ГАБУРИЧА Вадима Леоновича — лейтенанта

ГОНЧАРОВА Іллю Сергійовича — сержанта

ГОЧАЛІЄВА Рустама Гасановича — старшого солдата

ГРАБОВСЬКОГО Сергія Степановича — сержанта

ГРЕЧАНОГО Мартіна Сергійовича — солдата

ГРИГОРЕНКА Артема Олександровича — головного сержанта

ГРИНЦЕВИЧА Назарія Андрійовича — солдата

ДЕЙНЕКА Володимира Миколайовича — сержанта

ДЕНИСОВА Анатолія Вікторовича — старшого солдата

ДРЕВЕЦЬКОГО Андрія Абдурамановича — солдата

ЄГОРОВА Анатолія Ігоровича — солдата

ЄГОРОВА Олександра Ігоровича — солдата

ЄМЕЛЬЯНЕНКА Владислава Владиславовича — солдата

ЖЕБКУ Артема Валерійовича — солдата

ЖЕНИЛА Олександра Михайловича — старшого солдата

ЖУРБЕНКА Івана Романовича — солдата

ЖУЧЕНКА Данила Руслановича — солдата

ЖУЧКОВА Дениса Едуардовича — молодшого сержанта

ЗАРЖИЦЬКОГО Владислава Олеговича — старшого солдата

ЗГОННИКА Валерія Петровича — молодшого сержанта

ЗЕЛЕНСЬКОГО Владислава Сергійовича — старшого солдата

ІСЕНАДЖИЄВА Асана Ділаверовича — старшого сержанта

КАРІБІДІСА Власа Георгійовича — солдата

КАРПИЛЕНКО Валерію Андріївну — капітана

КИВУ Сергія Анатолійовича — солдата

КИЩЕНКА Дмитра Леонідовича — старшого солдата

КЛИМЕНКА Яна Олександровича — молодшого сержанта

КМЕТЯ Андрія Олеговича — капітана

КОРОТУНА Андрія Вячеславовича — солдата

КОТЕЛЬНІКОВА Івана Петровича — молодшого сержанта

КРОЛЯ Олександра Васильовича — молодшого сержанта

КРОТЕВИЧА Богдана Олександровича — майора

КРОХМАЛЮКА Олександра Аркадійовича — старшого сержанта

КУЗЬМЕНКА Миколу Олексійовича — сержанта

ЛУЖНОГО Івана Романовича — капітана

МАЛОВА Олега Геннадійовича — солдата

МАРТИНЮКА Андрія Олександровича — капітана

МАРТІЯНА Романа Вікторовича — молодшого сержанта

МАРЧЕНКА Костянтина В’ячеславовича — старшого солдата

МАСЛОВСЬКУ Юлію Володимирівну — солдата

МИРОШНИЧЕНКА Олексія Вікторовича — головного сержанта

МИХАЙЛОВА Марка Артуровича — солдата

МОЗГОВОГО Іллю Сергійовича — солдата

МОЗГОВОГО Юрія Сергійовича — старшого солдата

МУЗИКУ Олександра Геннадійовича — сержанта

МУШАКА Кшиштофа Андрійовича — старшого солдата

НЕРОВНОГО Дениса Олександровича — солдата

ОСМІНОВА Євгена Миколайовича — старшого солдата

ПАНАЙОТОВА Сергія Ілліча — старшого сержанта

ПЕРЕВАЛОВА Андрія Валерійовича — старшого солдата

ПОМАЗАНА Владислава Сергійовича — солдата

ПОПЛАВСЬКОГО Івана Володимировича — старшого солдата

ПОПОВА Іллю Ілліча — солдата

РИЖЕНКОВА Станіслава Олеговича — капітана

РОМАНЕНКА Дмитра Олександровича — сержанта

РОМАЩЕНКА Андрія Миколайовича — солдата

РУДЕНКА Івана Васильовича — капітана

САБОДИША Дениса Олеговича — солдата

СИДОРЕНКА Ярослава Володимировича — старшого солдата

СИРОТЮКА Владислава Віталійовича — солдата

СІРОГО Святослава Олесьовича — молодшого сержанта

СКЛЯРОВА Данила Сергійовича — солдата

СЛЄПУХІНА Артема Олександровича — старшого солдата

СМИРНОВА Євгена Олександровича — солдата

СМОКОВА Миколу Степановича — солдата

СТРЕБКОВА Олексія Вікторовича — майора

СУПРУНА Петра Олександровича — солдата

ТЕМНОГО Олександра Олександровича — солдата

ТОПУЗОВА Олександра Сергійовича — сержанта

УМРИХІНА Юрія Олександровича — майстер-сержанта

ФЄДОСЄЄВА Владислава Костянтиновича — старшого солдата

ФІЛІПЕНКА Олега Артуровича — солдата

ФОРТІ Давида Михайловича — старшого солдата

ХОЛОДНОГО Івана Максимовича — солдата

ЧЕРЕДНИКА Давида Володимировича — старшого солдата

ЧИЖМУ Олександра Олександровича — сержанта

ЧУДНЕЦОВА Євгена Артуровича — сержанта

ШАСТУНА Микиту Миколайовича — старшого солдата

ШВЕДА Остапа Остаповича — старшого солдата

ШОВКОВОГО Олексія Сергійовича — сержанта

ЯКОВЕНКА Володимира Васильовича — старшого сержанта

ЯСКЕВИЧА Олександра Борисовича — старшого солдата

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

МИХАЙЛЕНКА Данила Володимировича — головного сержанта

ФЕДОРЕНКА Дениса Сергійовича — старшого солдата

у Національній поліції України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

ВЕРШИНІНА Михайла Олександровича — капітана поліції

ДАНІЛУ Віталія Миколайовича — майора поліції

КИСЬКА Артема Івановича — полковника поліції

ЛЕВЧЕНКА Віктора Васильовича — майора поліції

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

ГАРІППА Олександра Олександровича — підполковника поліції

ГОВОРА Олександра Сергійовича — капітана поліції

ЄВТЄЄВА Валентина Олеговича — старшого лейтенанта поліції

КОТИЛЕВСЬКОГО Олександра Андрійовича — капітана поліції

ЛЕБЕДУ Олександра Олександровича — капітана поліції

ЛЕВЕЧКА Василя Васильовича — лейтенанта поліції

МАЦЮКА Андрія Васильовича — капітана поліції

ОВОДА Миколу Вікторовича — старшого лейтенанта поліції

ТКАЧЕНКА Романа Олександровича — полковника поліції

Нагородити орденом Данила Галицького

БИЧІНА Сергія Олександровича — полковника поліції

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

ГАВРИЛКО Олександру Сергіївну — капітана поліції

у Державній службі України з надзвичайних ситуацій:

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

ГЕРАСИМОВА Олега Васильовича (посмертно) — прапорщика служби цивільного захисту

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

АБДУЛЛАЄВА Аріфа Алпашу-огли — майора служби цивільного захисту

БЕЗРУКАВОГО Дениса Костянтиновича (посмертно) — старшого сержанта служби цивільного захисту

БЕРЕСТОВОГО Сергія Миколайовича — прапорщика служби цивільного захисту

ГАЛКУ Дмитра Олександровича — молодшого сержанта служби цивільного захисту

ДАНИЛЮКА Богдана Леонідовича — полковника служби цивільного захисту

КОМЕНДАНТОВА Віталія Стефановича — прапорщика служби цивільного захисту

КОШУРКА Андрія Васильовича (посмертно) — майора служби цивільного захисту

ПРИМАКА Анатолія Сергійовича — прапорщика служби цивільного захисту

СТАДНІКА Юрія Володимировича (посмертно) — старшого прапорщика служби цивільного захисту

СТАСЮКА Святослава Володимировича — майора служби цивільного захисту

ШЕВЧУКА Олега Григоровича — майора служби цивільного захисту

ШЕВЧУКА Олексія Валентиновича — молодшого сержанта служби цивільного захисту

ШЕСТОПАЛОВА Артема Ігоровича — лейтенанта служби цивільного захисту

ЯРОШЕНКА Андрія Ігоровича — сержанта служби цивільного захисту

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ЩУКІНУ Ірину Володимирівну — підполковника служби цивільного захисту

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

ПАНІНА Олександра Георгійовича — полковника служби цивільного захисту.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux