портал в режимі тестування та наповнення
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Представники Мінветеранів обговорили з Офісом Фулбрайта в Україні та Посольства США програму дистанційного навчання дітей з тимчасово окупованого Криму

опубліковано 13 лютого 2020 року 20:12

Учасники зустрічі говорили про співпрацю з кількох важливих питань, зокрема, йшлося про програми дистанційного навчання дітей, які змушені проживати на території тимчасово окупованого Криму та переселенців за українськими програмами на базі Херсонського центру дистанційного навчання.
«Питання залучення дітей та молоді до українських освітніх програм – один з пріоритетів нашого Міністерства. Це дає українцям, які вимушено живуть під тимчасовою окупацією отримувати дійсно якісну освіту, можливість стажування та навчання в іноземних ВНЗ. Крім того це залучає дітей до нашого українського культурного простору», - наголосив Олексій Ілляшенко.

Також торкнулись питань реінтеграції ветеранів та залучення спеціалістів з перепідготовки та перекваліфікації внутрішньо переміщених осіб.

У зустрічі взяв участь заступник Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України з питань євроінтеграції Олексій Ілляшенко, Директор Програми імені Фулбрайта в Україні Марта Коломиєць та заступник аташе з питань культури та освіти Посольства США Майкл Хакетт.

Також була долучена стипендіатка з публічної політики Фулбрайта Емі Вейн Чен, яка надає технічну допомогу Міністерству, вивчає приклади та найкращі практики інтеграції ВПО, особливо щодо житлових програм.