Представники Мінветеранів обговорили проблемні питання з захисниками Херсонщини

Помічниця міністра у справах ветеранів України Ольга Данилова та представники Міжрегіонального відділу Міністерства у справах ветеранів у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі провели зустріч із захисниками, на якій обговорили проблеми, з якими стикається ветеранська спільнота в регіоні.  

Зустріч відбулася у Херсонській обласній державній адміністрації. У зв'язку з тим, що зараз область перебуває у «червоній» зоні через епідеміологічну ситуацію, участь у заході взяли тільки вакциновані представники Мінветеранів та ветеранської спільноти.

«На зустрічі були обговорені проблемні питання, з якими стикаються захисники в Херсонській області, – розповіла Ольга Данилова. – Зокрема, йшлося про створення комплексної програми соціального захисту ветеранів та членів їхніх сімей, надання захисникам медико-психологічної реабілітації, професійної перепідготовки учасників АТО в області за рахунок місцевих бюджетів. Також захисники порушили питання необхідності створення ветеранських просторів».

Як зазначив начальник Міжрегіонального відділу у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі Юрій Любченко, загалом у регіоні майже 8 тисяч учасників бойових дій.

«У Херсонській області мешкають 7953 учасників бойових дій на сході України. Серед них 123 людини – ті, хто отримав інвалідність внаслідок участі в бойових діях. 238 – члени сімей загиблих захисників. Представники Мінветеранів особисто спілкуються з ветеранами та надають їм всебічну допомогу у вирішенні соціально-побутових проблем, забезпеченні технічними та іншими засобами реабілітації, санаторно-курортним лікуванням, направленням на психологічну реабілітацію», – зазначив Юрій Любченко.

Учасники зустрічі сторони домовилися продовжувати реалізацію ветеранської політики в області, а також сприяти плідній взаємодії ветеранських організацій з місцевими органами виконавчої влади.


Інші статті