Онлайн тренінг для ветеранських об'єднань на тему: «Як підготувати якісну проєктну заявку для конкурсу Мінветеранів» завершено

Протягом 3-ох тижнів учасники - представники ветеранських об'єднань з різних регіонів України мали можливість отримати нові знання та практичні інструменти для успішної проєктної діяльності.

На заключній лекції, заступник Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко подякував команді проєкту та партнерам Представництва НАТО в Україні  за пофесійно проведене навчання та  вагомий внесок в підвищення спроможності ветеранських об'єднань та висловив сподівання, що конкурсних заявок стане більше і майбутні проєкти будуть успішні та корисні ветеранській спільноті.

Мінветеранів висловлює подяку партнерам з Представництва НАТО в Україні: Крістофер  Штаудту, Валері Ратчеву, Олександрі Огородніковій, а також команді проєкту:

Вікторії  Івасик, Вікторії Мришук, Ганні Демиденко, Марині Дадіновій, Анастасії Римар.

Нагадуємо, що конкурс на 2021 рік триває. Чекаємо заявки від громадських об'єднань. Деталі та вимоги конкурсу за посиланням.


Інші статті