На Запоріжжі 90-річний ветеран ОУН отримав статус та посвідчення учасника бойових дій

Сьогодні, у селищі Балабіно під Запоріжжям, 90-річний ветеран ОУН Василь Семеляк отримав посвідчення учасника бойових дій. Документ йому вручили представники запорізького відділу Мінветеранів та місцевого військового комісаріату.

Василь Семеляк родом з Тернопільщині. Був зв’язківцем ОУН. З 1965 року мешкає у Запорізькій області. 

«Десь в середині жовтня ми подали запит і в кінці грудня надійшли документи. Василь Семеляк був у складі похідних груп ОУН, які накрили радянські КГБісти. У 49-му році його заарештували та до 56-того року він відбував покарання у таборах у Джезказгані (нині Казахстан). Потім був реабілітований у 1992 році як жертва політичних репресій. І нарешті у 2020 справедливо визнаний учасником бойових дій за незалежність України у ХХ столітті», – зазначив начальник запорізького відділу Мінветеранів Костянтин Денисов.

Нагадаємо, що у лютому 2020 року, за сприяння територіального відділу Мінветеранів, статус та посвідчення учасника бойових дій отримав ветеран УПА Костянтин Сліпецький з селища Мирне. Це був перший випадок, коли ветерана ОУН-УПА, що мешкає в Запорізькій області, офіційно визнали учасником бойових дій.

Інші статті