Мінветеранів засуджує, будь які, прояви наруги та вандалізму над меморіалами пам’яті загиблих воїнів та борців за незалежність України у ХХ столітті

Ситуація, яка сталася сьогодні на Алеї Героїв Небесної Сотні, де невідомий чоловік здійснив наругу над портретами загиблих, неприпустима і аморальна.

Герої Небесної Сотні  - захистили  ідеали демократії, громадянські права і свободи українців. Вони  віддали, за європейське майбутнє  нашої країни, найдорожче – своє життя і  осквернення місць пам’яті про них має бути жорстко засуджене суспільством і покарано законом.

Вкотре всім нагадуємо, що з 2019 року встановлено кримінальну відповідальність  за осквернення або руйнування  пам’ятників споруджених в пам’ять  осіб,  які захищали незалежність, суверенітет  та територіальну цілісність України, брали безпосередню участь  в АТО у здійсненні заходів із забезпечення  національної безпеки і оборонній відсічі  та стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганських областях, учасників Революції Гідності та борців за незалежність України у ХХ столітті.

Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні !