портал в режимі тестування та наповнення
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

"Ми очікуємо, що понад три тисячі добровольців звернуться до Мінветеранів та отримають статус УБД" - розповів Перший заступник Міністра Антон Колумбет у ранковому ефірі на UA: Перший

опубліковано 13 лютого 2020 року 11:49

Він також додав, що механізм надання статусу УБД добровольцям працюватиме за принципом: "Нічого для нас без нас". До регулювання процесу визначення кандидатів на отримання статусу УБД будуть залучені самі добровольчі підрозділи. Вони ж допомагатимуть мінімізувати ризики отримання статусу так званими "туристами".

"Питання надання статусу УБД та відповідних соціальних гарантій учасникам добровольчих підрозділів, які згодом не увійшли до складу збройних сил України, Нацгвардії або інших офіційних збройних формувань породжувало конфлікти та непорозуміння протягом майже шістьох років з початку війни. Нарешті, завдяки принциповій позиції всіх органів влади та Парламенту, його вдалося врегулювати". - зазначив Антон Колумбет.
 
Коли ВРУ прийняла відповідний закон, Мінветеранів, як профільний орган, в рекордні строки відпрацювало зміни до порядку надання статусу УБД і на черговому засіданні Уряду вони були затверджені.
 
Принцип подання документів для отримання статусу УБД добровольцям можна знайти на сайті Мінветеранів за 
посиланням. Щойно буде оприлюднена відповідна Постанова, ми також додатково розмістимо зразки всіх необхідних заяв.