Мешканці Донеччини долучаться до Всеукраїнського забігу «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ»

26 вересня о 10.00 у місті Краматорськ (збір о 9.30 біля пам’ятника Загиблим в АТО, вул. Марата, 14) та м. Покровськ (збір о 10.00 площа Шибанкова)  проводитиметься Забіг «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ»

Учасники заходу мають змогу пробігти за тих, хто загинув, захищаючи Україну, подякувати та підтримати близьких наших Героїв.

Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики  «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ» закладає традицію щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів, об’єднує ветеранів та діючих військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, волонтерів, молодь та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам’яті героїв.

Організаторами виступають відділ у Донецькій області Міністерства у справах ветеранів (Мінветеранів) та управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Для участі у заході необхідно зареєструватись за посиланням або СМС з текстом "забіг" на номер 0509898028; координатор в Покровську - Анатолій 0951783115.


Інші статті