Казкотерапія для батьків і дітей – у Краматорську та Лисичанську відбулися тренінги для сімей ветеранів

У містах Краматорськ та Лисичанськ відбулися тренінги «Як повернути дітям любов до читання» для сімей ветеранів АТО/ООС та сімей загиблих захисників.

Мета заходу: психологічна реабілітація родин ветеранів АТО та ООС за допомогою казкотерапії, допомога родинам ветеранів адаптуватися до спільний побуту та сприяння налагодженню стосунків між батьками та дітьми.

Коли ветерани повертаються з війни вони стикаються з новою реальністю: потрібно звикати до мирного життя, майже заново будувати стосунки в сім’ї та вчитися розуміти один одного. Такі тренінги допомагають покращити психологічний клімат сім'ї, зокрема через встановлення дружніх зв’язків між дорослими й дітьми завдяки спільному читанню книг. Правильно підібрана книга формує особистість, а співпереживання над прочитаним та його обговорення зближує родину.

Під час тренінгу обговорили важливість родинного читання та найкращі методи залучення дітей до читання книг, а для закріплення вдома з дітьми отриманих навиків, родини учасників бойових дій отримали в подарунок бібліотечку з 5 дитячих книжок Лариси Ніцой.

Переглянути запис тренінгу можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=UjvEsptVw4s

Тренінги відбулися за підтримки Програми розвитку ООН в Україні з відновлення і розбудови миру разом із урядом Королівства Нідерландів та регіонального відділу Мінветеранів у Луганській області.

Інші статті