портал в режимі тестування та наповнення
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Анонс прес-конференції «розвиток ветеранського руху в Україні»

опубліковано 11 вересня 2019 року 11:52

17 вересня 2019 р. о 11.00 у конференц-залі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція на якій будуть представлені результати соціологічного дослідження про ан

Учасники: 

Спікери:

  1. Тамара Марценюк – к.соц.н., доцентка кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія», гендерна експертка Української гельсінської спілки з прав людини.

  2. Анна Квіт – випускниця кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія», магістерської програми із глобальної політекономіки Касельського університету (Німеччина), незалежна гендерна експертка.

  3. Оксана Іванців - співзасновниця ГО Студена, громадська активістка, продюсерка документальних фільмів «Невидимий Батальйон» та «Явних проявів немає», правозахисниця.

  4. Олександр Терещенко, заступник міністра у справах ветеранів, кіборг. 

ГО «Студена» разом з соціологинями Києво-Могилянської академії Тамарою Марценюк та Анною Квіт дослідили питання розвитку ветеранського руху в Україні. Які його перспективи і ризики. Наскільки цей рух важливий для України? Якою має бути державна політика щодо ветеранів і яким чином це пов’язано з сильною армією та питаннями суверенітету України. Дізнатися відповідь на ці актуальні питання та задати безліч інших ви зможете 17 вересня о 11.00 в Укрінформ.


________________________________________________________________________

Прес-конференцію організовуює ГО “Студена” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).