16 жовтня - прес-конференція організаційного комітету Ігор Нескорених в Україні

Перші в Україні Ігри Нескорених 2.0 ONLINE 

16 жовтня 2020 року в ІА «Укрінформ» відбудеться прес-конференція Організаційного комітету Ігор Нескорених в Україні. 

Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні оголошує про початок перших онлайн змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів - Ігри Нескорених 2.0.

Змагання Ігор Нескорених 2:0 ONLINE будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт.

Це перші мультиспортивні адаптивні змагання в Україні у віртуальному форматі.

Початок реєстрації медіа — 10:30

Початок прес-конференції — 11:00

Місце проведення — агенція «Укрінформ» (Б.Хмельницького 8/16)

 Спікери:

  • Всеволод  Стеблюк, генеральний директор Директорату реабілітації, медичного забезпечення та соціальної реадаптації Міністерства у справах ветеранів України
  • Оксана Горбач, координатор проекту «Ігри Нескорених в Україні», директор Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна»
  • Іван Рудий, капітан Національної збірної Ігор Нескорених 
  • Тарас Шпук, представник Благодійного фонду “Повернись живим”
  • Браян Фурман, заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні.

Під час прес-конференції детально будуть представлені:

  • Формат і програма  перших мультиспортивних адаптивних змагань в Україні у віртуальному форматі.
  • Деталі змагань: вимоги до учасників, спортивні дисципліни, процедура реєстрації, участь, фіксація результатів, оголошення переможців, онлайн подія «Шоу результатів».
  • Нові можливості для спортивної реабілітації ветеранів під час карантину

Контакт для реєстрації: Судак Світлана 067-378-21-51 або s.sudak@stratcomua.org

__________________________________________________________________

Про Ігри Нескорених

Ігри Нескорених (eng. Invictus Games), засновані Його Високістю Герцогом Сассекським в 2014 році, — міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки.

Україна долучилась до Ігор Нескорених у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто, Канада, у 2018 році — в австралійському Сіднеї. У травні 2020 міжнародні змагання мали відбутися у Гаазі, проте у зв’язку карантинними обмеженнями, викликаними COVID-19, вони були перенесені на 2021 рік.

Мета проекту «Ігри Нескорених в Україні» — створювати нові можливості для поранених та травмованих українських ветеранів та військовослужбовців, підтримуючи їх на шляху до фізичного відновлення, психологічної абілітації та соціальної інтеграції. Команда проекту сприяє розвитку та популяризації спорту як дієвої реабілітації серед поранених бійців, а також спонукає суспільство й державу створювати для цього необхідні умови.

За час існування в Україні проект розширив спортивні дисципліни, доступні для ветеранів, сприяв запуску державної системи спортивної реабілітації поранених військовослужбовців та ветеранів, змінив життя сотень ветеранів та їхніх родин, а також мобілізував суспільство на підтримку українських бійців на шляху до повернення до мирного життя після війни.

Організатори

Відбір та підготовку збірної України 2020 року здійснює Міністерство ветеранів України спільно з БФ «Повернись живим» та Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки міжурядової робочої групи.

Слідкуйте за перебігом відбору в збірну України на офіційних сторінках команди в соціальних мережах:

Facebook — facebook.com/InvictusGamesTeamUkraine/

YouTube — youtube.com/channel/UCbutl1h6tYLbUMkUYdW5Elg

Інші статті