Відкриті дані

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на вебсторінку відкритих даних розпорядника інформації).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 публічна інформація у формі відкритих даних публікується у машиночитаному форматі, що дає змогу інформаційним системам ідентифікувати, розпізнавати, перетворювати і отримувати конкретні дані без участі людини.

Відповідно до наказу Мінветеранів від 15.04.2024 № 114.pdf "Про  визначення відповідальних осіб за оприлюднення інформації у формі відкритих даних»  відповідальною за оприлюднення та регулярне оновлення наборів даних, розпорядником яких є Мінветеранів, на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних визначено Стаднічук Тетяну Миколаївну, головного спеціаліста відділу звернень громадян та доступу до публічної інформації Управління документообігу та звернень громадян; відповідальною за оприлюднення та регулярне оновлення публічної інформації у формі відкритих даних, розпорядником яких є Мінветеранів, на офіційному вебсайті Мінветеранів визначено Деменчук  Світлану Степанівну,  заступника начальника Відділу комунікаційного та інформаційного забезпечення.

Перелік наборів даних, що перебувають у володінні Мінветеранів.xlsx

Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Мінветеранів, затверджено наказом від 13.07.2021 № 143.pdf "Про організацію роботи щодо оприлюдення публічної інформації у формі відкритих даних" (в редакції наказу від 24.01.2024 № 29.pdf