Повноцінна реінтеграція ветеранів та їхніх родин сприятиме відновленню України, – Олександр Порхун

Про це зазначив виконуючий обов'язки Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун під час свого виступу на форумі “Україна. Рік 2024”. 

Він наголосив, що ветеранська політика є важливою складовою національної безпеки та оборони України. Адже, за прогнозами, після перемоги понад півтора мільйона військових повернуться до цивільного життя. Разом з ними до миру повертатимуться і їхніх сім’ї, а також родини загиблих та зниклих безвісти Захисників і Захисниць України.

“Команда Мінветеранів сповідує принцип відновлення України через відновлення людей. Фізично, ментально, інформаційно. Саме тому ветеранська політика потребує кардинальних змін. Мінветеранів – це історія не лише про пільги, а про життя та його сенси, а також про потреби та можливості. Про лідерство, якісне адвокатування змін та їх імплементацію, про стимули та інструменти”, – зазначив Олександр Порхун. 

Він підкреслив, що держава разом з громадами та суспільством має взяти відповідальність за якісну реінтеграцію українських Захисників і Захисниць, які повертаються з війни до мирного життя. Так само, як вони взяли відповідальність за рідну країну, коли стали на її захист зі зброєю в руках. 

“Тому маю зобов’язання через відкриту ветеранську політику з новими підходами повернути повагу до ветерана і повернути довіру ветеранів й ветеранок до міністерства. Наш голос має бути гучнішим. Дякую за довіру! Слава Україні!”, – наголосив Олександр Порхун.