портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Створено захисниками

опубліковано 07 серпня 2023 року 10:42

«СТВОРЕНО ЗАХИСНИКАМИ»

Що потрібно для використання зображення?

1. Сформувати пакет документів, до яких має входити:

- документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України заявника (для фізичних осіб-підприємців, найманих працівників з числа ветеранів);

- реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника (за наявності) або паспорта громадянина України (для фізичної особи, яка через свої релігійні переконання відмовилася в установленому порядку від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і має відповідну відмітку в паспорті);

- установчого документа (для юридичних осіб);

- документа, що підтверджує повноваження заявника діяти від імені юридичної особи (за потреби);

- фото (ілюстрації)/опис продукції, на якій буде використано зображення;

- документа, що підтверджує загальну кількість найманих працівників, зокрема ветеранів (для заявників, які використовують найману працю ветеранів);

- реєстраційного номера облікової картки платника податків ветеранів (за наявності) або паспорта громадянина України (для заявників, які використовують найману працю ветеранів);

- довідки ОК-5, що містить індивідуальні відомості про застрахованих осіб з числа ветеранів у Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування (для заявників, які використовують найману працю ветеранів).

2. Заповнити заяву про укладення примірного ліцензійного договору про використання об’єкта авторського права – графічного зображення «Створено Захисниками».

3. Надіслати вищезазначені документи на електронну адресу відділу ветеранського розвитку Міністерства у справах ветеранів України stvoreno@mva.gov.ua та у копію на e-mail: control@mva.gov.ua або на фізичну адресу провулок Музейний, 12, м. Київ, 01001.

4. Очікувати 15 робочих днів з моменту подання документів на відповідь з боку Мінветеранів щодо розгляду та подальшого укладання договору.

Детальніше про послідовність дій, умови та перелік необхідних документів можна ознайомитися за цим алгоритмом. Необхідні документи разом із Заявою (що додається) надіслати до Мінветеранів на вказані поштові адреси.

Очікуємо можливості до співпраці!



9 жовтня 2023 року

Ветерани-підприємці для просування своєї продукції можуть використовувати бренд Мінветеранів “Створено Захисниками”

Міністерство у справах ветеранів України всіляко сприяє розвитку підприємницьких ініціатив ветеранів та членів їхніх сімей. Зокрема, через програми Українського ветеранського фонду (УВФ), що діє при Мінветеранів.

Так, переможці різних конкурсних програм УВФ отримали фінансування на майже 117 млн. грн, а в межах програми мікрофінансування (до 20 тис. грн) на відновлення бізнесу ветеранів –  надано підтримку на суму у понад 5 млн. грн!

Також Мінветеранів прагне допомогти ветеранам-підприємцям стати впізнаваними виробниками якісної продукції та надавачами послуг, надавши їм інформаційно-іміджеву підтримку.

Розроблений відомством бренд  “Створено Захисниками” має на меті просувати ветеранський бізнес, зробити його видимим та впізнаваним. Українські споживачі зможуть легко ідентифікувати продукцію ветеранів завдяки графічному зображенню, яке підтверджує, що продукція дійсно виготовлена ветеранами.

Назва бренду символізує всіх підприємців-захисників України, а також бізнес, який створюють вони, або члени їхніх сімей – поки ветеран знову пішов захищати Україну на фронт, а також родини полеглих Воїнів.

Право на використання об’єкта авторського права – графічного зображення “Створено Захисниками” надається при дотриманні певних вимог.

Так, графічне зображення може використовуватися як на упаковці продукту, так і на етикетці чи на сайті виробника. Маркування продукції графічним зображенням “Створено Захисниками” сприятиме створенню “брендової ідентичності” товарів та послуг ветеранів.

“Іміджева підтримка підприємницьких ініціатив ветеранів не тільки покращить рівень життя ветеранів, але також сприятиме їх інтеграції у суспільство. Це є важливим кроком збоку держави, оскільки ветерани, які віддали своє здоров’я, сили та час задля захисту своєї країни, повинні отримати шану та повагу, яку вони заслужили”, – наголошують профільні фахівці Мінветеранів.

Присутність бренду “Створено Захисниками” на українському ринку водночас спонукатиме інших ветеранів й ветеранок та членів їхніх сімей розпочати власну справу, а споживачів – купляти якісну ветеранську продукцію, або послуги, тим самим підтримуючи наших Захисників і Захисниць на шляху їхньої реінтерації до мирного життя.

На використання об’єкта авторського права – графічного зображення “Створено Захисниками” мають право:

  • фізична-особа підприємець з числа ветеранів або фізична-особа підприємець, яка використовує найману працю ветеранів (не менше 50% від загальної кількості найманих працівників);
  • юридична особа, не менше 60 % статутного капіталу якого володіє ветеран (ветерани), або яка використовує найману працю ветеранів (не менше 50 % від загальної кількості найманих працівників).

Детальніше про умови та перелік необхідних документів можна ознайомитися за цим посиланням.

Заяву (Форма заяви) з необхідними документами слід надіслати до Мінветеранів на поштову адресу: пров. Музейний, 12, м. Київ або електронну пошту stvoreno@mva.gov.ua


17 серпня 2023 року

“Створено Захисниками”: Підприємство родини загиблого добровольця першим отримало право на використання бренду Мінветеранів для просування власної продукції


Днями відбулося перше засідання комісії при Мінветеранів з питань укладення ліцензійного договору на використання обʼєкта авторського права – графічного зображення “Створено Захисниками”.

“Створено Захисниками” – проєкт Мінветеранів, що має на меті просувати ветеранський бізнес, зробити його видимим та впізнаваним. Назва бренду символізує всіх підприємців-захисників України, а також бізнес, який створюють вони, або члени їхніх сімей – поки ветеран знову пішов захищати Україну на фронт, а також родини полеглих Воїнів.

Відтак, на першому засіданні комісії було розглянуто заявку ФОП “Ольшанський Сергій Миколайович”. Господарство займається вирощуванням, переробкою та виробництвом продукції з кизилу. За результатами розгляду укладається ліцензійний договір на використання обʼєкта авторського права – графічного зображення “Створено Захисниками”.

Родина Ольшанських – власники найбільшого в Україні кизилового саду (понад 14 000 саджанців на 15 гектарах) – запустили у Запоріжжі цех із переробки сировини. Поки їхній сад, що знаходиться біля міста Токмак (Запорізька обл.) перебуває у тимчасовій окупації, Ольшанські продовжують розвивати власний бізнес, активно волонтерять та роблять свій внесок для деокупації України та рідної Токмаччини від російських загарбників.

Ідею висадити кизиловий сад для виробництва якісної та смачної продукції запропонував Сергій Ольшанський. Його підтримали дружина та діти, розподілили обов'язки – хто відповідає за виробництво, а хто за логістику, контакти та просування продукції.

Саджанці придбали ще у 2013 році в Криму, на становлення бізнесу пішло 7 років. Перший потужний промисловий об'єм врожаю вдалося зібрати у 2020 році.

А вже за два роки Токмак був окупований російськими загарбниками. Всі роботи у кизиловому саді Ольшанських зупинилися. Тоді захищати Україну пішов добровольцем син Сергія Ольшанського – Данило. Він загинув рік тому у бою на Запорізькому напрямку.

Наразі за садом на тимчасово окупованій території доглядають місцеві, про якесь виробництво навіть не йдеться. Але родина Ольшанських готова повернутися, привести його до ладу та відновити роботу, щойно території звільнять.

А поки новий цех із переробки ягід кизилу родина звела на околиці Запоріжжя. Будівельні роботи тривали 4 місяці. На підприємстві працюють 5 працівників. Ольшанські планують збільшувати потужності, впроваджувати нові технології, одночасно працюючи над просуванням культури виробів із кизилу. Вони вірять у Перемогу України і роблять все можливе для звільнення рідної домівки, щоб повернутися у свій родинний сад.

Зазначимо, що присутність бренду “Створено Захисниками” на українському ринку водночас спонукатиме інших ветеранів й ветеранок та членів їхніх сімей розпочати власну справу, а споживачів – купляти якісну ветеранську продукцію, або послуги, тим самим підтримуючи наших Захисників і Захисниць на шляху їхньої реінтерації до мирного життя.

Графічне зображення може використовуватися як на упаковці продукту, так і на етикетці чи на сайті виробника. Маркування продукції графічним зображенням “Створено Захисниками” сприятиме створенню “брендової ідентичності” товарів та послуг ветеранів.

Докладніше про те, хто має право на використання об’єкта авторського права – графічного зображення “Створено Захисниками” та необхідні документи – за посиланням.

Фото надані родиною Ольшанських.



15 серпня 2023 року

“Створено Захисниками”: Ветерани-підприємці для просування своєї продукції можуть використовувати бренд Мінветеранів


В Україні ветерани-підприємці виготовляють значну кількість конкурентоспроможних товарів та надають якісні послуги. Міністерство у справах ветеранів України сприяє розвитку підприємницьких ініціатив ветеранів, зокрема, через програми Українського ветеранського фонду. Це гранти для бізнесу – 54 переможці отримали майже 21 млн. грн, мікрофінансування (20 тис. грн) на відновлення бізнесу ветеранів – 209 бізнесів підтримано.

Також Мінветеранів прагне допомогти ветеранам-підприємцям стати впізнаваними виробниками якісної продукції та надавачами послуг, надавши їм інформаційно-іміджеву підтримку.

Українські споживачі зможуть легко ідентифікувати продукцію ветеранів завдяки графічному зображенню, яке підтверджує, що продукція дійсно виготовлена ветеранами.  “Створено Захисниками” – проєкт Мінветеранів, що має на меті просувати ветеранський бізнес, зробити його видимим та впізнаваним. Назва бренду символізує всіх підприємців-захисників України, а також бізнес, який створюють вони, або члени їхніх сімей – поки ветеран знову пішов захищати Україну на фронт, а також родини полеглих Воїнів.

Право на використання об’єкта авторського права – графічного зображення “Створено Захисниками” надається при дотриманні певних вимог, розповів директор Департаменту громадянської ідентичності та ветеранського розвитку Мінветеранів Максим Кушнір.

Так, графічне зображення може використовуватися як на упаковці продукту, так і на етикетці чи на сайті виробника. Маркування продукції графічним зображенням “Створено Захисниками” сприятиме створенню “брендової ідентичності” товарів та послуг ветеранів.

“Іміджева підтримка підприємницьких ініціатив ветеранів не тільки покращить рівень життя ветеранів, але також сприятиме їх інтеграції у суспільство. Це є важливим кроком збоку держави, оскільки ветерани, які віддали своє здоров’я, сили та час задля захисту своєї країни, повинні отримати шану та повагу, яку вони заслужили”, – наголосив він.

Присутність бренду “Створено Захисниками” на українському ринку водночас спонукатиме інших ветеранів й ветеранок та членів їхніх сімей розпочати власну справу, а споживачів – купляти якісну ветеранську продукцію, або послуги, тим самим підтримуючи наших Захисників і Захисниць на шляху їхньої реінтерації до мирного життя.

На використання об’єкта авторського права – графічного зображення “Створено Захисниками” мають право:

1) фізична-особа підприємець з числа ветеранів або фізична-особа підприємець, яка використовує найману працю ветеранів (не менше 50% від загальної кількості найманих працівників);

2) юридична особа, не менше 60 % статутного капіталу якого володіє ветеран (ветерани), або яка використовує найману працю ветеранів (не менше 50 % від загальної кількості найманих працівників).

Детальніше про умови та перелік необхідних документів можна ознайомитися за цим посиланням.

Заяву з необхідними документами слід надіслати до Мінветеранів на поштову адресу: пров. Музейний, 12, м. Київ або електронну пошту stvoreno@mva.gov.ua

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux