Проєкт постанови “Про затвердження Порядку здійснення перепоховання на Національному військовому меморіальному кладовищі Героїв України, яким з 2014 р. вручено орден “Золота Зірка”

Міністерство у справах ветеранів України пропонує для громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку здійснення перепоховання на Національному військовому меморіальному кладовищі Героїв України, яким з 2014 року вручено орден “Золота Зірка””.

Проєкт акта підготовлено з метою врегулювання механізму здійснення перепоховання на Національному військовому меморіальному кладовищі Героїв України, яким з 2014 року вручено орден “Золота Зірка”.

Проєкт акта передбачає затвердження Порядку здійснення перепоховання на Національному військовому меморіальному кладовищі Героїв України, яким з 2014 року вручено орден “Золота Зірка”.

Зауваження і пропозиції до проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку здійснення перепоховання на Національному військовому меморіальному кладовищі Героїв України, яким з 2014 року вручено орден “Золота Зірка”” приймаються до 15 березня 2024 року  письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства у справах ветеранів України: провулок Музейний, 12, м. Київ, 01001, е-mail: o.maliuta@mva.gov.ua.

Консультації з питання, що винесено на обговорення надаються за телефоном: (063) 688-9544.

Відповідальна особа Міністерства у справах ветеранів України – Олена МАЛЮТА

2_Проєкт_постанови_КМУ.pdf

3_Проєкт_порядку_поховань.pdf

4_Пояснювальна_записка.pdf

5_Фінансово-економічні_розрахунки.pdf


Інші статті