Проєкт постанови КМУ “Про затвердження Порядку утримання в належному стані та охорони Національного військового меморіального кладовища”

Міністерство у справах ветеранів України пропонує для громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку утримання в належному стані та охорони Національного військового меморіального кладовища”.

Проєкт акта підготовлено з метою визначення порядку утримання в належному стані та охорони Національного військового меморіального кладовища.

Проєкт акта розроблено на виконання пункту 1.5 Плану організації підготовки проектів актів та виконання інших завдань, необхідних для реалізації Закону України від 8 грудня 2023 р. № 3505-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення будівництва та експлуатації Національного військового меморіального кладовища”.

Відповідно до частини восьмої статті 231 Закону України “Про поховання та похоронну справу” утримання в належному стані та охорона Національного військового меморіального кладовища забезпечуються за рахунок коштів державного бюджету відповідно до закону про Державний бюджет України на відповідний рік, інших джерел, не заборонених законодавством, та здійснюються державною установою або державним підприємством, що належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Враховуючи викладене, необхідно затвердити Порядок утримання в належному стані та охорони Національного військового меморіального кладовища.

Прийняття проєкту акта сприятиме організації увічнення та вшанування пам’яті загиблих (померлих) осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Пропозиції та зауваження до проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку утримання в належному стані та охорони Національного військового меморіального кладовища” приймаються до 22 березня 2024 року у письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства у справах ветеранів України: провулок Музейний, 12, м. Київ, 01001, е-mail: vsip@mva.gov.ua, контактний телефон: (063) 230-21-72.

Відповідальна особа від Мінветеранів – Кулинич Оксана Петрівна.

Проєкт_постанови_КМУ.pdf

Проєкт_порядку_утримання.pdf

Пояснювальна_записка.pdf

Фінансово-економічні_розрахунки.pdfRelated Articles