портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект від 24 травня 2022

Проєкт наказу Мінветеранів “Про затвердження Порядку організації супервізії фахівців з надання послуг із психологічної реабілітації”

Міністерство у справах ветеранів України розробило і виносить на громадське обговорення проєкт наказу Мінветеранів “Про затвердження Порядку організації супервізії фахівців з надання послуг із психологічної реабілітації”.

Затвердження Мінветеранів Порядку організації супервізії фахівців з надання послуг із психологічної реабілітації передбачене пунктом 7 Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057, з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2022 р. № 587.

Проєктом акта пропонується затвердити Порядок організації супервізії фахівців з надання послуг із психологічної реабілітації.

Супервізія - професійна підтримка фахівців, які надають психологічні послуги, спрямована на подолання професійних труднощів, аналіз та усунення недоліків, вдосконалення організації роботи, стимулювання мотивації до роботи, дотримання етичних норм, стандартів та протоколів надання психологічних послуг, запобігання виникненню професійного вигорання, забезпечення емоційної підтримки.

Розроблення проекту акта спрямовано на забезпечення супервізії фахівців з надання послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб.

Зауваження і пропозиції до проєкту наказу від фізичних та юридичних осіб, інститутів громадянського суспільства приймаються до 07 червня 2022 року у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: Міністерство у справах ветеранів України, провулок Музейний, 12, м. Київ, 01001, е-mail: a.sokolenko@mva.gov.ua, контактний телефон: (093) 791-19-43.

1. Проєкт наказу “Про затвердження Порядку організації супервізії фахівців з надання послуг із психологічної реабілітації”.pdf

2. Порядок організації супервізії фахівців з надання послуг із психологічної реабілітації.pdf

3. Додаток 1 до Порядку організації супервізії фахівців з надання послуг із психологічної реабілітації.pdf

4. Пояснювальна записка до проекту наказу Міністерства у справах ветеранів України “Про затвердження Порядку організації супервізії фахівців з надання послуг із психологічної реабілітації”.pdfOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux