Захисників-підприємців запрошують на семінари з розвитку власної справи

«Асоціація підприємців-ветеранів АТО» спільно з Торгово-промисловою палатою України (ТПП) та Міністерством у справах ветеранів України оголосили про початок семінарів для ветеранів-підприємців щодо створення та розвитку власної справи.

Це – перший спільний проєкт у межах Меморандуму, який був підписаний 22 липня

Нагадаємо, Міністерство у справах ветеранів України, ГО «Повернись живим», Торгово-промислова палата України та ГО «Асоціація підприємців-ветеранів АТО» підписали чотиристоронній Меморандум про співпрацю.

Він передбачає проведення досліджень і аналізу актуальних проблем становлення ветеранського підприємництва, підготовку на їх основі рекомендацій, проведення спільних заходів із залученням представників експертного середовища, спрямованих на вироблення підходів і механізмів, метою яких є становлення і розвитку ветеранського підприємництва у форматі робочих зустрічей, круглих столів, семінарів, тренінгів, тематичних конференцій, публічних дискусій тощо.

Також під час підписання договору сторони домовилися про проведення інформаційних та інших заходів, спрямованих на підтримку населенням України заходів державної політики у сфері підтримки та розвитку ветеранського підприємництва.

«Ми ламаємо існуючі стереотипи та хочемо змінити підхід до сприйняття ветеранів, – зазначила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. –Українські ветерани – це активні члени суспільства, які розвивають власну справу та рухають світ. А ми зі свого боку готові їх підтримати.

Загалом у межах першого спільного проєкту буде проведено п’ять семінарів з наступних тем:

– «Джерела фінансування ветеранського бізнесу» (дата проведення – 30 вересня)

– «Що потрібно будь-якому бізнесу. Юридична складова» (11 жовтня)

– «Сервіс в компанії. Чи дійсно клієнт завжди правий?» (18 жовтня)

– «Захист і безпека бізнесу» (26 жовтня)

– «Як експортувати до Європейського Союзу і роль Торгово-промислової палати в розвитку ЗЕД України» (2 листопада)

Заходи проходитимуть офлайн у будівлі ТПП (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, приміщення Chamber media). Щоб взяти участь, необхідно зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfiG08NTWGchgT2p5zrCnlhJ5PMdvPDfVccom37WmqeVh4VSw/viewform

«Від імені усієї системи Палат ми висловлюємо повагу та подяку людям, які захищали українську державу, – сказав президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков. – Це найактивніші громадяни країни, які беруть участь у розвитку своїх громад, створюють ветеранський бізнес, змінюють країну. Бізнес – один з ефективних методів повернення учасника бойових дій до цивільного життя. Будемо робити все для підтримки підприємців».