За чотири дні змагань Invictus Games 2023 учасники Національної збірної вибороли 8 золотих, 14 срібних і 5 бронзових медалей

Золоті медалі Нескорені завоювали у таких видах спорту, як штовхання ядра, веслування на тренажерах на чотири та одну хвилини, плавання 100 м вільним стилем і 50 м на спині. Срібні - за метання диску, стрибки у довжину, пауерліфтинг, веслування на тренажерах на чотири та одну хвилини серед жінок, плавання. Бронзові - за результати в легкій атлетиці (біг на 100м), метанні диску, плаванні (50 м брасом, 50 м вільним стилем, 50 м на спині).

Отже, вчора Назар Вознюк виборов українське золото в запливі на 100м вільним стилем в категорії ISC з результатом 1:09:20, а Євгеній Кірейонок в категорії ISE займає сьоме місце з результатом 1:09:81.

Бронзову медаль для України з плавання на 50м на спині в категорії ISB виборов Дмитро Полов'ян на третьому місці, а Володимир Гера зайняв четверте. Дмитро завершив дистанцію з результатом 1:17:08, а Володимир — 1:29:35. Олександр Будько здобув свою першу медаль на запливі на 50м вільним стилем серед категорії ISB, фінішувавши третім з результатом 50.98.

В категорії ISC на запливах на 50м на спині Назар Вознюк здобув своє друге золото з плавання з результатом 43:66, а Олег Должок займає п'яте місце на запливів результатом з 54:49.

В категорії ISD у запливах 50м вільним стилем Ігор Дерман займає сьоме місце з результатом 37.58. Іван Молдун займає друге місце та виборює срібну медаль з результатом 59.49. Дмитро Полов'ян займає третє місце та здобуває бронзу з результатом 1:10.71.

Також учасники вибороли срібло на естафеті з плавання. Хлопці пливли естафету 4 по 50м, серед них: Назар Вознюк, Олександр Пономарьов, Євгеній Кірейонок та Ігор Дерман, які завершили дистанцію з результатом 2:11.80. У результаті Євгеній Кірейонок в категорії ISE у запливах на 50м брасом займає п'яте місце з результатом 40.45, а на 50м вільним стилем займає восьме місце з результатом 33.54.

У плаванні серед жінок Юля Паєвська в категорії ISD у запливах на 50м вільним стилем займає друге місце, подолавши дистанцію за 45.22 секунди. Юля Шевчук у категорії ISD серед жінок у запливах на 50м вільним стилем займає четверте місце з результатом 1:21.07, а на дистанції 50м на спині — третє, завершуючи дистанцію за 1:24.87 хвилини.

Крім того, перший парний матч з настільного тенісу Дмитро Козак та Олександр  Пономарьов виграли в учасників команди Сакартвело з рахунком 11:7 і пройшли у чвертьфінал з настільного тенісу. Після свого успішного дебютного матчу, хлопці продовжували виборювати перемоги у команд Нової Зеландії, Канади, Австралії. У чвертьфіналі вони поступилися команді Ізраїлю, але з гідним рахунком 9:11.

Матч України з баскетболу на візках проти команди Австралії завершився з рахунком 8:6 на користь України.

Загалом за четвертий день змагань учасники Національної збірної завоювали 8 медалей: дві золоті, та по три срібні і бронзові медалі.