Юлія Лапутіна: На Форумі захисників України говоритимемо про ветеранство, яке має бути силою, що змінюватиме країну

Про це заявила міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час засідання організаційного комітету з підготовки та проведення четвертого Міжнародного ветеранського та волонтерського форуму «Там, де ми – там Україна» за участі представників Мінветеранів, благодійних фондів, експертів, журналістів та військових капеланів.

«Ветеран має бути державником, він має розуміти, що захищає і свою родину, і державу Україна, він має розуміти, що його значення у суспільстві набагато більше, ніж лише отримувача соцпослуг. Тому Мінветеранів хоче запровадити підхід, що ветеранство в Україні є потужною силою, потужним рухом і воно буде змінювати країну», - наголосила Юлія Лапутіна.

Вона зазначила, що міністерство транслює меседж для громадськості, що ветерани –  справжні воїни, локомотив суспільства, які готові та спроможні й надалі захищати нашу державу. А Мінветеранів – сприятиме, щоб українські захисники мали всі можливості творити своє майбутнє. 

Окремо Юлія Лапутіна наголосила на пріоритетності для Мінветеранів підтримки розвитку ветеранського бізнесу, створення робочих місць для ветеранів, а також промоції ветеранської продукції. «У кожному регіоні багато ветеранів займаються виробництвом, то чому б не сприяти на державному рівні просуванню ветеранських товарів? Це одночасно і допомога ветеранському бізнесу, і реклама їх громад, міст та сіл», - зазначила міністерка.

Очільниця Мінветеранів наголосила, що українські ветерани-захисники, волонтери – це і є наша справжня еліта, та слід плекати їх статус у суспільстві. «А майбутній  форум «Там, де ми – там Україна»  буде можливістю донести саме через ветеранство, до 30-річчя нашої незалежності, що Україна переймається своєю громадянською ідентичністю, і  ми хочемо її розвивати саме через захисників. Це і буде основною ідеєю ветеранського заходу цьогоріч», - наголосила Юлія Лапутіна.

Довідково. Міжнародний волонтерський та ветеранський форум «Там, де ми – там Україна» - це масштабний щорічний захід, в якому беруть участь вище керівництво держави, ветерани, волонтери, представники влади, дипломатичного корпусу, ветеранських та міжнародних організацій, провідних бізнес-шкіл та успішних ветеранських підприємств.