Ветерани Кропивницького приступили до навчання по програмі «Норвегія-Україна»

В Кропивницькому стартував осінній семестр проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему». До навчання по напрямку «Створення стартапу та організація власної справи» долучилися 21 ветеран і члени їх сімей, серед яких діючі військовослужбовці. Загалом, в Україні в період 2014 - 2019 років учасниками проєкту стали 1401 учасників АТО/ООС.

Метою проєкту є ресоціалізація та професійна перепідготовка ветеранів АТО/ООС та військових. Учасники отримують допомогу з правової та соціально-психологічної адаптації, а також підтримку у працевлаштуванні і організації власного бізнесу. Навчання триватиме три місяці, а далі ветерани втілюватимуть свої проєкти у життя.

У Кропивницькому проєкт реалізується при фінансовій підтримці Уряду Королівства Норвегії на базі Льотної академії Національного авіаційного університету в партнерстві з Університетом NORD (Норвегія), Міжнародним фондом соціальної адаптації та ГО "Європейський шлях 4.0".

Нагадуємо, що минулого тижня Міністерством у справах ветеранів України та благодійним фондом «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» було підписано меморандум про співпрацю, що передбачає взаємодію з питань підтримки ветеранів у рамках проєкту «Норвегія-Україна», зокрема проведення тренінгів, семінарів та навчальних візитів, надання інформації та консультацій щодо актуальних проєктів у сфері адаптації ветеранів, їхніх родин і родин загиблих.