В Очакові розпочався Всеукраїнський форум громадських об’єднань ветеранів війни

Сьогодні, 4 вересня 2020 року, у місті Очакові, на Миколаївщині, розпочався Всеукраїнський форум громадських об’єднань ветеранів війни «Співпраця ветеранської спільноти та органів влади – міф чи реальність».

Участь у форумі беруть заступники  міністра у справах ветеранів України Олександр Терещенко та Ігор Безкаравайний, представники територіальних органів Мінветеранів, громадські організації ветеранів війни, членів родин загиблих України, представники місцевих органів влади.

Учасникам форуму презентують приклади успішних проектів та програм співпраці ветеранської спільноти та влади, відбудеться обмін досвідом, обговорення ефективних програм соціалізації та реабілітації ветеранів війни, патріотичного виховання молоді та формування національної пам'яті в сучасних умовах, а також розробка реабілітаційних рекомендацій центральним та місцевим органам влади.

Організаторами форуму виступили – ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» (м. Миколаїв) та «Товариство організації учасників АТО Одещини».