Уряд затвердив нову редакцію Положення про Міністерство у справах ветеранів України

Сьогодні, на засіданні Уряду, Кабінет Міністрів України затвердив нову редакцію Положення про Міністерство у справах ветеранів України.

Відповідно до Положення, Мінветеранів визначено головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей ветеранів, осіб, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Таке рішення прийнято у зв’язку із відміною рішення про реорганізацію Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб шляхом приєднання до Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, та перейменуванням зазначених міністерств.

За словами Міністра у справах ветеранів Сергія Бессараба, прийняття цього, на перший погляд технічного рішення, забезпечить правові підстави для функціонування міністерства та є дуже важливим для його подальшої ефективної роботи.

Інші статті