Уряд перепризначив Олександра Терещенка заступником Міністра у справах ветеранів України

Кабінет Міністрів України перепризначив Олександра Леонтійовича Терещенка заступником Міністра у справах ветеранів України.


Розпорядження Кабінету Міністрів України № 520-р  від 13 травня 2020 року 

 https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-priznachennya-tereshchenka-o-l-zastupnikom-ministra-u-spravah-veteraniv-ukrayini-520130520?fbclid=IwAR37MxVKm8OmVGmzuuJRou_sevINVhfW4y8KHKMFXsbB7_mMu1wv8BsaLoo


Довідково:

Олександр Терещенко народився 13 листопада 1966 року в с. Мигія, Первомайського р-ну., Миколаївської області. Має вищу освіту за фахом вчителя історії, суспільствознавства та права.

Учасник бойових дій. З липня 2014 р. до січня 2015 р. був мобілізований до ЗСУ, служив у 28-й ОМБр.

З серпня 2014 р. по жовтень 2014 р. брав участь в АТО на території Донецької області. в складі 79-ої окремої аеромобільної бригади.

15 жовтня 2014 року при обороні Міжнародного донецького аеропорту отримав важке мінно-вибухове поранення в результаті якого було ампутовано праву руку та кисть лівої руки. В січні 2015 року звільнений з лав ЗСУ за станом здоров`я. Має інвалідність внаслідок війни 1 групи.

Олександр Терещнко є співзасновником та головою Миколаївської філії «Асоціація інвалідів АТО», засновником та очільником ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» Миколаївської області, засновником та очільником благодійного фонду «Міжнародний благодійний фонд Олександра Терещенка».

За кілька років допоміг чималій кількості ветеранів війни, запровадив проекти щодо їхньої ресоціалізації, популяризації успішних ветеранських проектів, розвитку бізнесу. Спільно з побратимами-однодумцями зайнявся проектами вшанування пам’яті загиблих, підтримуючи також членів сімей полеглих Героїв. Чимало часу присвятив програмі з патріотичного виховання молоді.

Нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня та відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

13 березня 2019 року призначений на посаду заступника Міністра у справах ветеранів

6 вересня 2019 року призначений заступником Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

 

Інші статті