Український ветеранський фонд запустив гарячу лінію кризової допомоги та підтримки для ветеранів та їхніх родин

27 червня запрацювала безкоштовна гаряча лінія кризової допомоги та підтримки від Українського ветеранського фонду (УВФ). Телефонувати можна з понеділка по неділю із 10:00 до 20:00 за номером +38 (067) 400 46 60 або ж відразу на сайті Фонду зі смартфона — https://veteranfund.com.ua/.

На неї можуть телефонувати ветерани, які в тому числі є діючими військовослужбовцями, члени їхніх родин — люди, які опинились у критичних ситуаціях і потребують кризової підтримки тут і зараз.

Виконавча директорка УВФ Наталія Калмикова розповідає: “До запуску лінії команда Фонду готувалася особливо відповідально. Понад 30 кваліфікованих фахівців, які мають досвід надання екстреної допомоги у кризових ситуаціях, пройшли двотижневе навчання перед запуском гарячої лінії. Ветерани та їхні родини можуть зателефонувати в момент, коли їм нестерпно тяжко, коли треба, щоб хтось вислухав, щоб хтось був поруч, щоб хтось допоміг та підтримав на відстані дзвінка. Наша лінія — це першомоментна допомога”.

Головна фахівчиня гарячої лінії кризової допомоги та підтримки Українського ветеранського фонду, психологиня, кандидатка психологічних наук Олена Лашко говорить: “Завершився процес навчання фахівців гарячої лінії. Попереду чимало професійних викликів для кожного з нас. Проте віримо, що зможемо бути корисні, та цінуємо можливість зробити свій внесок у зміцнення благополуччя ветеранів та їхніх родин”.

Фахівці, які працюватимуть на гарячій лінії, відібрані за професійними сенсами, особистими цінностями та мотивацією надавати допомогу тим, хто її потребує. Кожен із них усвідомлює важливість справи, до якої долучений, та вже в очікуванні, аби стати опорою для ветеранів та їхніх родин, які в цей нелегкий час потребують кваліфікованої підтримки.

Керівниця проєкту, співробітниця УВФ Катерина Тесленко пояснює: “Проєкт нашої гарячої лінії підтримки — це як доступ пораненого до аптечки екстреної допомоги на полі бою. Коли терміново треба зупинити кров і вгамувати больовий шок. Щоб вижити і відчути себе в безпеці. Відчути, що ти потрібен, що тебе готові підтримати у будь-яку хвилину”.

Гаряча лінія кризової допомоги та підтримки УВФ покликана допомогти тут і зараз, дати опору і ґрунт під ногами у мить, коли здається, що весь світ довкола руйнується. Труднощі переживання кризових ситуацій, тривоги, страхи, проблеми у відносинах, самореалізації, сенсу життя — з цими та іншими викликами допоможуть впоратися наші фахівці.

Гаряча лінія працює за підтримки програми “Український фонд швидкого реагування”, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.

Інші статті