Український ветеранський фонд Мінветеранів презентував новий конкурс #ВАРТО: Єднання

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з ІСАР Єднання розпочинають новий конкурс з підтримки проєктів громадських організацій, які допомагатимуть ветеранам успішно адаптуватися до цивільного життя.Презентація конкурсу відбулась 31 жовтня в Медіацентрі «Україна-Укрінформ». Співпраця Українського ветеранського фонду Мінветеранів та ІСАР Єднання передбачає співфінансування проєктів громадських об’єднань зі статусом юридичної особи. Громадські інституції,  які працюють на підтримку  ветеранів та членів їх сімей, зможуть отримати до  2,5 млн грн фінансової підтримки на реалізацію власних проєктів.

В.о. виконавчої директорки Українського ветеранського фонду Руслана Величко-Трифонюк розповіла, що за умовами конкурсу узяти участь можуть громадські організації, які працюють мінімум рік та мають необхідні документи на ведення діяльності:

«Власне конкурс дасть змогу як реалізувати ідею, так і допоможе розвивати громадські організації. Тоді вони ставатимуть потужнішими учасниками ветеранської політики. А оскільки УВФ має певні бюджетні обмеження і не може фінансувати організаційний розвиток громадських організацій, то плече підтримки підставить партнер. 2,5 мільйона гривень – велика сума, але й конкуренція буде великою».

Також Руслана Величко-Трифонюк закликала громадські організації вкрай уважно поставитись до підготовки документів до участі в конкурсі.

За словами виконавчого директора ІСАР «Єднання» Володимира Шейгуса, громадська організація надаватиме гранти, щоб допомогти громадським організаціям краще організовувати свою роботу та розробляти проєкти. Зокрема, ІСАР  Єднання у межах проєкту USAID:

«Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства» дофінансовує адміністративні витрати громадської організації, які передбачені під час реалізації відібраного проєкту.

Радник Міністра у справах ветеранів Олексій Тарабукін наголосив, що конкурси підтримки, які реалізує УВФ, завжди приносять реальні результати:

«Новий конкурс – ідеальний приклад державно-приватного партнерства: держава створює можливості, а громадянське суспільство їх підхоплює та масштабує. Держава вкладає ресурс в громадські ініціативи і разом з ГО прямує до бажаної мети – покращення сьогодення та забезпечення  комфортного майбутнього для наших ветеранів та членів їх сімей».