У Запоріжжі створять бізнес-інкубатор для ветеранів, які хочуть займатися підприємництвом

Про створення бізнес-інкубатору на базі Запорізького національного університету домовилися під час онлайн зустрічі ветерани АТО/ООС та представники Мінветеранів з деканом економічного факультету Аллою Череп.

Тема зустрічі - створення та розвиток ветеранського бізнесу в Запорізькій області. Ветеранів найбільш цікавили питання написання бізнес-планів та їх презентація інвесторам, подальший маркетинговий супровід проєктів та особливості фінансування ветеранського підприємництва за кошти бюджету та приватних інвесторів.

У 2018-2019 роках ветерани АТО/ООС  вже проходили навчання у бізнес-інкубаторі факультету, де їм допомогли підготувати проєкти у сфері виробництва електротехнічної продукції та ремонту с/г техніки.

Наприкінці зустрічі учасники домовилися надалі спільно працювати над реалізацією «ветеранських» проєктів в  рамках соціальної та професійної (у т.ч. - через бізнес-навчання) адаптації ветеранів АТО/ООС.

Нагадуємо, що професійне навчання ветеранів АТО/ООС є одним із 12-ти напрямків співпраці та взаємодії Міністерства у справах ветеранів та Запорізького національного університету. Відповідний договір було підписано 26 серпня 2020 року під час візиту до Запоріжжя заступника міністра Олександра Терещенка.