У Запоріжжі Мінветеранів ініціювало проведення уроку військово-патріотичного виховання на території військової частини 

Запорізький відділ Мінветеранів ініціював проведення уроку військово-патріотичного виховання для студентів Фахового коледжу економіки та інформаційних технологій.  Доброволець АТО, головний спеціаліст Запорізького відділу Тімур Книш разом з запорізькими нацгвардійцями, провів заняття для дітей на території військової частини 3029 Національної гвардії України.

- Кожен з нас повертається з війни з певним особистим військовим досвідом. Під час проведення таких патріотичних уроків ти в першу чергу виховуєш себе, розкриваєшся для дітей та молоді, переказуючи цікаві історії з фронту. Сьогодні, я розповідав дітям про наших добровольців. Бути добровольцем – це про небайдужість та відповідальність за державу. Це про розуміння, що майбутнє країни залежить від кожного і потрібно проявляти ініціативу, бо держава – це ми, - підкреслив  Тимур Книш.

Під час екскурсії дітей ознайомили  з історією, досягненнями та бойовим шляхом військової частини 3029, яка носить  ім’я Героя України, лейтенанта Богдана Завади. Богдан загинув влітку 2014-го захищаючи територіальну цілісність держави на Донбасі.

- Ми, ветерани, як ніхто інший знаємо про біль втрати та ціну пам’яті про тих, хто віддав своє життя за Україну. Саме тому ми маємо долучатися до виховання у нашого молодого покоління поваги до захисників та пам’яті про наших загиблих героїв, - додав Тимур Книш.

Запорізькі військовослужбовці продемонстрували студентам  коледжу зброю, військову техніку та розповіли про переваги новітнього озброєння Національної гвардії України. Учні мали можливість побачити умови проживання військовослужбовців та ознайомитись з їх розпорядком дня.