У Сумах буде створено ветеранський простір соціальної допомоги та психологічної реабілітації  

Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна спільно з представниками місцевої влади, волонтерської та ветеранської спільнот Сумщини, родинами загиблих українських захисників оглянула одну з можливих локацій майбутнього обласного ветеранського простору на Сумщині.

Під нього заплановано віддати історичну будівлю у місті Суми по вул. Петропавлівській, 83. Свого часу тут мешкала Олександра Василівна Кандиба - мати відомого українського поета, уродженця Сумщини Олександра Олеся. Митець і сам періодично жив у цьому будинку, про що нагадує встановлена на фасаді меморіальна дошка.

Юлія Лапутіна зазначила про важливу роль роботи сучасних відкритих просторів для ветеранів, а також необхідності якомога більшої участі держави, місцевої влади та інвесторів у таких проєктах. Адже їх діяльність сприяє адаптації українських захисників після повернення до мирного життя.

«Дуже важливо, щоб у кожній області були ветеранські простори – вузлові місця, куди можуть приїхати і ветерани, і родини загиблих захисників, щоб мати змогу й поспілкуватися, й відвідати різноманітні ветеранські заходи. Це дуже важлива соціальна ініціатива», - наголосила Юлія Лапутіна.

Міністерка підкреслила, що Мініверанів зацікавлене у розвитку мережі ветеранських просторів та співпраці з усіма організаціями, що займаються підтримкою українських захисників та родин загиблих.

«Сподіваюсь, що у майбутньому до створення ветеранських просторів зможуть долучитися й міжнародні партнери», - зазначила Юлія Лапутіна.