У Мінветеранів відбулася фінальна співбесіда трьох кандидаток на посаду виконавчого директора Українського ветеранського фонду

Сьогодні, 26 листопада, в Міністерстві у справах ветеранів України відбувся  третій етап конкурсу на посаду виконавчого директора Українського ветеранського фонду. Міністерка Юлія Лапутіна провела співбесіди з трьома кандидатками, які пройшли до останнього етапу відбору за рішенням конкурсної комісії.

Це – Валерія Голощапова, Каріна Дорошенко та Наталія Калмикова. Претендентки презентували очільниці Мінветеранів свої бачення організації роботи Українського ветеранського фонду на шляху виконання його цілей та завдань щодо підтримки Захисників та Захисниць України, членів їхніх сімей, родин загиблих.

«Запуск Українського ветеранського фонду з 2022 року – один з ключових напрямів діяльності Мінветеранів. І прозора процедура обрання керівника – є запорукою його ефективної роботи в реалізації державної ветеранської політики. Бажаю переможцю успіху!» ­– наголосила Юлія Лапутіна.

Переможця конкурсу буде визначено впродовж найближчого тижня, про що буде повідомлено на офіційному веб-сайті Мінветеранів.

Нагадаємо, 23 листопада у Veteran Hub відбувся другий етап конкурсу на посаду виконавчого директора Українського ветеранського фонду – презентації стратегій кандидатів і співбесіда з членами конкурсної комісії.

П’ятеро кандидатів презентували свої стратегії та проходили співбесіду в онлайн-режимі. До останнього етапу конкурсу пройшли троє кандидаток.

Відеозапис прямої трансляції можна подивитися за посиланням https://bit.ly/315iN6p

Довідково. Ініціатива створення Українського ветеранського фонду – державної бюджетної установи, яка забезпечуватиме підтримку ветеранів війни, членів їхніх сімей, родин загиблих, подальшу реабілітацію та реінтеграцію до мирного життя через відповідні проєкти – належить Міністерству у справах ветеранів України. Рішення про створення фонду було прийнято на засіданні Уряду 14 липня 2021 року.

Фонд займатиметься розробкою і впровадженням сучасних проєктів, спрямованих на підтримку ветеранів та їхніх родин. Він стане стартовим майданчиком для підтримки ветеранського бізнесу.

Український ветеранський фонд запрацює з 1 січня 2022 року.

Інші статті