портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Києві відбудеться ІІ Міжнародний волонтерський та ветеранський форум «Там, де ми – там Україна»

опубліковано 16 серпня 2019 року 15:10

ІІ Міжнародний форум відбудеться 23 серпня 2019 році та території «Мистецького Арсеналу».

Це масштабний захід, в якому візьмуть участь військові та волонтери, представники громадських організацій, як вітчизняних так і закордонних, представники влади та державних установ, народних депутатів та керівництва країни. Також на форум завітають міжнародні фахівці, зокрема зі Сполучених Штатів Америки та Грузії, які займаються питаннями соціального захисту, реабілітації та підтримки ветеранів та членів їхніх родин.

ІІ Міжнародний форум триватиме протягом всього дня, відбуватимуться виступи та дискусії, презентації проєктів та їх обговорення. Будуть підняті питання реалізації державної політики щодо підтримки та захисту ветеранів та їхніх родин, лікування, реабілітації, психологічної підтримки учасників бойових дій. А також питання максимального впровадження ІТ-компонента у сфері надання сервісів ветеранам та багато іншого.

«Ми запросили фахівців, людей, які мають багаторічний досвід роботи з ветеранською спільнотою. Ми плануємо підняти і обговорити дійсно нагальні та гострі теми, які турбують не лише самих ветеранів, а членів їхніх родин, сімей загиблих захисників. Загалом запрошено понад чотири сотні гостей з усіх регіонів України та з-за кордону», - розповіла заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Коляда.

Також метою цьогорічного форуму є презентувати представникам нової влади сутність наявної державної політики, налагодження діалогу між ветеранською спільнотою та новою владою, корегування державної ветеранської політики, а також підведення проміжних підсумків роботи Міністерства у справах ветеранів та корегування його роботи відповідно до вимог ветеранів та волонтерів.

Організатори форуму:

  • Міністерство у справах ветеранів України
  • Благодійний фонд «Інформаційно-координаційний центр»
  • Благодійний фонд «Повернись живим»
  • Благодійний фонд «Юридична сотня»

За підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та РНБО України

Також під час форуму буде представлена виставка-ярмарка ветеранських бізнесів, яку влаштовує Veterano Service.