Строкаті єноти – літні табори для дітей та підлітків чекають на своїх відвідувачів

Табір «Єноти-патріоти» чекає на дітей та підлітків, віком від 13 до 18 років, вже 8 липня. Діти учасників бойових дій мають можливість безкоштовно весело та активно провести час, відпочити, навчитися та дізнатися щось нове, цікаве та корисне.

Цей проект реалізується для дітей учасників бойових дій за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України у сфері національно-патріотичного виховання.

Організатор табору Олександр Чуб звернувся до Міністерства у справах ветеранів, аби завдяки відомству максимально інформувати ветеранську спільноту щодо спеціальних, зокрема безкоштовних пропозицій табору для дітей ветеранів війни.

«В таборі ми займаємось не лише спортом та туризмом, ми ведемо національно-патріотичне виховання. З дітьми займаються та спілкуються ветерани війни, учасники бойових дій. І ми хотіли б приймати в себе дітей з різних куточків України», - розповів Олександр Чуб.

Заступниця Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк запевнила, що Міністерство максимально сприятиме роботі «Строкатих єнотів», а також буде підтримувати інформаційно.

«Ми звернемось до Ради ветеранів, адже її представники є майже в усіх регіонах України. Відповідно вони зможуть розповсюдити інформацію саме серед цільової аудиторії, тобто ветеранського середовища своїх областей щодо можливості дітей відпочити в таборі», - запевнила Оксана Гаврилюк.

В програмі табору «Єноти-патріоти» спортивні тренування та змагання з футболу, волейболу, тач-регбі, подолання смуги перешкод та заняття з самозахисту. Тут дітей вчать туризму, проводять заняття на скеледромі, влаштовують для них екскурсії замками та водоспадами Тернопільщини, організовують сплав Дністром та страйкбольні розваги.

Не менш цікава та насичена культурна програма табору: основи живопису, різноманітні майстер-класи, ігри та вікторини.

А ще тут є посиденьки біля ватри, вечориці, квести та багато чого цікавого.

Таборовими інструкторами є ветерани, учасники бойових дій.

Табір знаходиться в районі селища Уніж, Івано-Франківської області.

Загалом протягом літа «Строкаті-єноти» планують, окрім «Єнотів-патріотів» проведення ще 3 літніх таборів. І крізь для дітей учасників бойових дій, дітей загиблих воїнів та інваліді війни діють особливі умови та знижки.