портал в режимі тестування та наповнення
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Стартував п’ятий сезон Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО/ООС на Кубок Героїв

опубліковано 25 березня 2019 року 10:56

Урочисте відкриття відбулось 24 березня в місті Вишневе на Київщині.

До 14 жовтня відбуватимуться змагання п’ятого сезону Єдиного Чемпіонату «Всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО/ООС». В них візьмуть участь 88 команд сектору безпеки та оборони України та ветерани російсько-української війни, а це понад дві з половиною тисячі учасників бойових дій. В змаганнях беруть участь регіональні дивізіони «Київ», «Північ», «Схід», «Центр», «Захід» та «Південь». Переможці змагань цих регіональних дивізіонів зрештою отримають можливість зіграти на полі стадіону «Динамо» в Києві і там поборотись за Кубок Героїв 2019. Фінальна гра за титул переможця відбудеться саме 14 жовтня в День захисника України.

На урочисте відкриття турніру завітали не лише гравці та організатори, але й вболівальники, зокрема, чимало з яких прийшли підтримати побратимів. Серед запрошених відвідав урочисте відкриття Чемпіонату заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко.

«Дуже приємно бачити хлопців, учасників бойових дій, які виходять на поле. Приємно на таких заходах зустрічати знайомих, побратимів, як от «Майкла» Максима Миргородського, з яким ми разом воювали ще в 2014-ому в Донецькому аеропорту. Нині Максим очолює 95-у бригаду і був разом зі своєю командою, яка вийшла на футбольне поле», - розповів Олександр Терещенко.

Чемпіонат офіційно внесений в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік. Організатором Чемпіонату є Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці-разом!».