портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Проведення Ігор Нескорених перенесено на рік

опубліковано 24 березня 2020 року 12:58


     Фундація Ігор Нескорених оголосила про відтермінування Ігор Нескорених - замість травня 2020 року вони відбудуться в травні або червні 2021-го року.

Втім, робота над проектом триває — український оргкомітет продовжує підтримувати національну збірну та оновлює план діяльності на 2020- 2021 роки з урахуванням нових обставин.

     Під час  позапланового засідання організаційного комітету, яке в умовах карантину відбулося онлайн, було прийнято рішення щодо продовження роботи над проектом Ігри Нескорених та розвитком спортивної реабілітації ветеранів в Україні.

     Так, протягом 2020 року оргкомітет планує провести одразу кілька всеукраїнських та регіональних спортивних заходів для ветеранів, у тому числі з адаптивних дисциплін та командних видів спорту: баскетбол на візках, волейбол сидячи, велосипедний спорт сидячи, біг на візках, адаптивне веслування на тренажерах та ін. Детальний графік заходів буде оприлюднено протягом квітня  на сайті Міністерства у справах ветеранів.

    Також триває розробка програми спортивних амбасадорів за участю національної збірної України на Іграх Нескорених 2020/2021. Її мета — залучати українських ветеранів та військовослужбовців з травмами та пораненнями до занять спортом та популяризувати спорт як дієвий засіб реабілітації ветеранів.

Міністерство у справах ветеранів України працюватиме над врегулюванням фінансових питань та перерозподілом коштів задля забезпечення участі збірної в Іграх  Нескорених 2021 року, а також забезпеченням необхідними ресурсами  для річної підготовки команди та всіх супутніх заходів за проектом.

      Тим часом національна збірна продовжує підготовку. Нині учасники працюють індивідуально під контролем тренерів та психологів збірної в дистанційному режимі, а в майбутньому проведуть низку спільних тренувальних таборів.

Дати та строки проведення спільних тренувань будуть визначатись з урахуванням поточної ситуації та виходячи з вимог максимальної безпеки.