Президент України Володимир Зеленський своїми Указами №556/2022 від 4 серпня 2022 року, №557/2022 від 4 серпня 2022 року та №558/2022 від 4 серпня 2022 року відзначив державними нагородами 507 Захисників України, з них посмертно — 43.
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:
Нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня
РАТУШНЯКА Володимира Володимировича — капітана
Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
ГАВРИСЮКА Вадима Васильовича — старшого лейтенанта
ГУКА Вадима Вячеславовича — капітана
КУШПЕТУ Тараса Ігоровича — старшого лейтенанта
РУДЕНКА Юрія Анатолійовича — майора
СУЛІМА Миколу Михайловича — капітана
ТУРЧИНА Андрія Леонідовича — підполковника
Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
ГУЛЯЄВА Віталія Анатолійовича (посмертно) — полковника
КАЛІНІНА Віталія Прокоповича — майора
КЛІЩЕВСЬКОГО Дениса Миколайовича — молодшого лейтенанта
КРАМАРЕВСЬКОГО Андрія Олександровича — майора
ЛАЗНЮ Олексія Олексійовича — підполковника
ЛОЗІНСЬКОГО Ігоря Володимировича — полковника
МАНДОВСЬКОГО Володимира Анатолійовича — лейтенанта
МЕДВЕДЄВА Владислава Олександровича — майора
ПЕРЕГУДУ Олега Степановича — лейтенанта
СПАСЬОНОВА Михайла Юрійовича — старшого лейтенанта
СТАРОВА Ростислава Володимировича — лейтенанта
ФЕДОТОВА Євгенія Віталійовича — підполковника
ШЕЙКА Андрія Володимировича — підполковника
ЯКОВЦЯ Дмитра Васильовича — капітана
ЯРЕМКА Миколу Йосиповича — лейтенанта
Нагородити орденом “За мужність” І ступеня
БУГЕЛЯ Максима Анатолійовича — старшого лейтенанта
Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня
ГЛОВЯКА Богдана Ярославовича — старшого солдата
ДУТКУ Дмитра Михайловича — солдата
ЗАГОРОДНЬОГО Романа Дмитровича — старшого солдата
КОЛІСНИКА Владислава Володимировича — молодшого сержанта
ПАЛИГУ Петра Анатолійовича — сержанта
ПЛАХОВА Руслана Миколайовича — штаб-сержанта
РОМАНОВИЧА Антона Олександровича — старшого солдата
САВЧИНА Юрія Васильовича — солдата
СІМУТІНА Ігоря Ігоровича — майора
ТОДОРА Володимира Сергійовича — молодшого сержанта
Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
АНДРІУЧЕНКА Олега Леонідовича — молодшого сержанта
БАБИЧА Юрія Петровича — старшого лейтенанта
БІЛИКА Володимира Романовича — старшого солдата
БРУСЛЕВСЬКОГО Володимира Романовича — лейтенанта
БУРЛАКУ Дениса Вадимовича — молодшого сержанта
ВЕДЕНКА Михайла Миколайовича — старшого солдата
ВЕРБОВСЬКОГО Віктора Петровича — сержанта
ВЕРНЕРА Миколу Володимировича — сержанта
ВЛАДИКУ Назарія Івановича — сержанта
ГАЛУЩАКА Володимира Степановича — старшого солдата
ГЛАДКОВСЬКОГО Віталія Віталійовича — старшого солдата
ГОРБОВА Миколу Олеговича — старшого солдата
ГУКА Андрія Степановича — солдата
ДЕМЧЕНКА Сергія Вікторовича — старшого лейтенанта
ДРОБОТА Олександра Станіславовича — старшого солдата
ДУДНИКА Миколу Григоровича — молодшого сержанта
ЄФРЕМОВА Сергія Анатолійовича — старшого сержанта
ЖУКОВА Олександра Олександровича (посмертно) — молодшого лейтенанта
ЗЕМЛЯЧЕНКА Володимира Ігоровича — молодшого сержанта
КАСЬЯНОВА Романа Сергійовича — молодшого сержанта
КАЧУРА Германа Миколайовича (посмертно) — молодшого сержанта
КИРИЛЮКА Святослава Руслановича — лейтенанта
КОВАЛЕНКА Сергія Сергійовича — старшого сержанта
КОВАЛЬЧУКА Юрія Володимировича — солдата
КОЗАКА Миколу Миколайовича — солдата
КОКОРУЗЯ Михайла Івановича — солдата
КОЛЕСНИКА Юрія Миколайовича — молодшого сержанта
КОЛОСІВСЬКОГО Назарія Андрійовича — старшого лейтенанта
КОРЧИНСЬКОГО Олександра Сергійовича — старшого лейтенанта
КОСТЕЦЬКОГО Ореста Олеговича — старшого солдата
КРИСЬКА Степана Васильовича — старшого солдата
ЛЕВЧУКА Тараса Володимировича — старшого солдата
ЛЕСЬКОВА Віталія Олеговича (посмертно) — старшого солдата
ЛЮБАВІНА Володимира Вікторовича — підполковника
МАЗУРА Дмитра Михайловича — лейтенанта
МЕЛЬНИКА Олексія Олеговича — сержанта
МЕЛЬНІЧЕНКА Віталія Романовича — солдата
МЕРВУ Валерія Васильовича (посмертно) — старшого солдата
МЄШАЛКІНА Максима Олеговича — солдата
МИРОНЯКА Михайла Михайловича — сержанта
МІТАКІ Сергія Івановича — солдата
МОКРИЦЬКОГО Анатолія Степановича — старшого сержанта
МОТОНАХУ Олександра Володимировича — солдата
НИЖНИКА Миколу Яковича — сержанта
ОЛІЙНИКА Павла Володимировича — солдата
ПАНЧЕНКА Сергія Олександровича — солдата
ПЕДЬКА Антона Васильовича — сержанта
ПЕРЕПЕЧАЯ Олександра Володимировича — старшого солдата
ПЕТРОВА Олександра Рудольфовича — старшого сержанта
ПЛЕХАНОВА В’ячеслава Володимировича — сержанта
ПОБІГУНА Сергія Борисовича — старшого солдата
ПОЛІЩУКА Віталія Михайловича — сержанта
ПОТАНІНА Сергія Анатолійовича — сержанта
ПСАРЮКА Олексія Вікторовича — солдата
РІЗНИКА Олексія Миколайовича — старшого солдата
РЯБЦЯ Олексія Васильовича — молодшого сержанта
САВЧУКА Владислава Андрійовича — старшого солдата
СИДОРЕНКА Олексу Сергійовича — старшого сержанта
СОБОЛЯ Андрія Васильовича — солдата
СОЛОНІНА Андрія Юрійовича — старшого лейтенанта
СУХИНУ Івана Олександровича — молодшого сержанта
ТИХОНЮКА Богдана В’ячеславовича — старшого лейтенанта
ТУЄВА Сергія Петровича — старшого солдата
УРСУЛОВИЧА Петра Володимировича — старшого солдата
ЧЕПЕРИСА Олександра Романовича — солдата
ШАПОШНИКА Владислава Сергійовича (посмертно) — старшого матроса
ШИРШИНА Олександра Юрійовича — молодшого лейтенанта
ШКОДОВСЬКОГО Владислава Ігоровича — старшого солдата
ШПАКА Володимира Юрійовича — підполковника
ШУРМАНА Геннадія Михайловича — молодшого сержанта
ЯЦИШИНА Вадима Станіславовича — молодшого сержанта
Нагородити орденом Данила Галицького
ГОРЄВА Ігоря Віталійовича — підполковника
ЗЕЛЕНСЬКОГО Сергія Миколайовича — підполковника
ОРИНЧИНА Андрія Романовича — полковника
ПОЛЄЖАЄВА Сергія Володимировича — полковника
ПРИЛУЦЬКОГО Богдана Вячеславовича — підполковника
СОБОЛЕНКА Ігоря Васильовича — підполковника
ЮРАСТОВА Анатолія Валерійовича — полковника
Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
АНДРУШКА Юрія Васильовича — старшого солдата
БОРЦЯ Дмитра Івановича — молодшого сержанта
БОРИСЕНКА Ігоря Сергійовича — старшого сержанта
БУЗУНА Миколу Петровича — майора
ВЕСЕЛОВСЬКОГО Миколу Петровича — майора
ВЕТЕНЕВИЧА Максима Геннадійовича — старшого матроса
ВОЛОШИНУ Тетяну Володимирівну — лейтенанта
ГАЯ Мирослава Олександровича — капітана
ГОНТАРЯ Олександра Ігоровича — солдата
ГОНТАРЯ Сергія Олександровича — солдата
ГОРБАТЮКА Дениса Анатолійовича — майора
ДАНИЛЮКА Мар’яна Вікторовича — солдата
ДЯЧЕНКА Юрія Арсентійовича — підполковника
ЄВСЕГУ Віталія Ігоревича — старшого лейтенанта
ЗАЇКУ Сергія Вікторовича — підполковника
ЗІМЕНКА Олександра Івановича — солдата
КАЛИТУ Євгенія Миколайовича — старшого лейтенанта
КЛИМІШУ Миколу Миколайовича — лейтенанта
КРИВОГО Назара-Івана Васильовича — старшого солдата
КРУГЛОВА Альберта Олександровича — старшого сержанта
КРУПАЧА Тараса Романовича — капітана
КСЕНИКА Івана Миколайовича — старшого сержанта
ЛУНЬОВА Павла Станіславовича — майора
МАЙКА Остапа Ігоровича — солдата
МАЛІЯ Дмитра Віталійовича — старшого лейтенанта
МАНУЕЛЯ Давида Ігоровича — майора
МАРКОВИЧА Олега Ігоровича — старшого солдата
МЕЛЕЩЕНКА Віктора Михайловича — капітана
МИРОНЦОВА Віталія Олеговича — лейтенанта
ОГУРЖИНА Віктора Вікторовича — підполковника
ПЛАХОТНЮКА Віталія Дмитровича — майора
ПЛОТНІКОВА Михайла Олексійовича — старшого солдата
СЕРОВА Олексія Леонідовича — молодшого сержанта
СКОРОБОГАТОГО Вадима Васильовича — молодшого сержанта
СТАДНІЧУКА Дениса Івановича — молодшого сержанта
СТАДНІЧУКА Сергія Івановича — головного сержанта
УГНІЧА Ігоря Вікторовича — майора юстиції
ХАРИТОНЧИКА Даніїла Юрійовича — молодшого лейтенанта
ЧАБАНА Олександра Миколайовича — підполковника
ЧАВАГУ Миколу Миколайовича — підполковника
ШУЛЬГУ Віктора Валентиновича — лейтенанта
ШУМАРА Олександра Петровича — лейтенанта
ЮНЕСА Нура Шагідовича — старшого лейтенанта
Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
БАЙДІНОВА Дмитра Вікторовича — старшого солдата
БРАНДИБУРУ Степана Мироновича — сержанта
БУЧАЦЬКОГО Олега Зіновійовича — майстер-сержанта
ВАСИЛЬЦЯ Ярослава Андрійовича — головного сержанта
ГАДЕВИЧА Юрія Ярославовича — капітана
ГАЛУШКУ Олександра Вікторовича — солдата
ГВАЛІА Дмитра Володимировича — підполковника
ГОЛІКОВА Олександра Вікторовича — старшого лейтенанта
ГОНЧАРУКА Антона Івановича — солдата
ГОЦУЛЯКА Сергія Олександровича — солдата
ДЕМЧИНУ Андрія Володимировича — старшого солдата
ЗАПАСКУ Івана Григоровича — підполковника
КИРИЧУКА Олександра Михайловича — майора
КІЛЬЯНА Ореста Васильовича — підполковника
КІСІЛЯ Івана Михайловича — старшого солдата
КОРОЛЯ Євгенія Володимировича — капітана
КРОТОВА Вадима Олександровича — старшого солдата
КУЗЬМЕНКА Олега Анатолійовича — солдата
ЛІСНЯКА Дмитра Олександровича — старшого солдата
ЛІТВІНОВА Артема Петровича — майора
МАКЯНА Віталія Суреновича — солдата
МАРТИНЮКА Володимира Миколайовича — молодшого сержанта
МАСЛА Івана Михайловича — старшого солдата
МАТІЩУКА Віталія Володимировича — майора
МУЛЯРА Сергія Олександровича — старшого сержанта
ПАВЛИКА Ярослава Борисовича — капітана
ПИЛИПЧАКА Миколу Вікторовича — підполковника
ПОЛІЩУКА Максима Вікторовича — старшого солдата
СИДОРУКА Володимира Васильовича — майора
СКРИПКА Валерія Вікторовича — полковника
СТЕФАНЦОВА Руслана Володимировича — старшого солдата
СТУДЗИНСЬКОГО Олександра Владиславовича — лейтенанта
СУТЄЄВА Павла Олександровича — лейтенанта медичної служби
ШАБЕЛЬНИКОВА Олександра Вікторовича — підполковника
ЯРОХІНА Сергія Андрійовича — старшого лейтенанта
ЯРОША Миколу Сергійовича — старшого сержанта
Нагородити медаллю “За врятоване життя”
ІВАНЧУРУ Валентину Володимирівну — сержанта
МАРТИЛОГУ Олександра Миколайовича — майстер-сержанта.
***
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:
Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
ВАВРИКА Мар’яна Васильовича — старшого лейтенанта
ДЕНИСЕНКА Сергія Миколайовича — старшого лейтенанта
ДЯЧЕНКА Артема Олександровича — лейтенанта
ЕЙШИШОКА Дмитра Геннадійовича (посмертно) — молодшого лейтенанта
ЄМЦЯ Віталія Юрійовича — лейтенанта
ІВАНКОВА Владислава Володимировича — лейтенанта
ЛАНГА Євгена Андрійовича — лейтенанта
МОТРЕСКУ Юрія Михайловича — майора
ПІСОВА Максима Петровича — лейтенанта
САВИЧА Миколу Михайловича — підполковника
Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня
БАРАНИЧА Івана Васильовича (посмертно) — солдата
БОРИСОВСЬКОГО Богдана Вадимовича — старшого солдата
ДЕЛЬНЕЦЬКОГО Андрія Олександровича — штаб-сержанта
ДІДОРУ Віктора Володимировича — молодшого сержанта
ІГНАТОВИЧА Віктора Віталійовича — старшого солдата
КАЛИНА Ігоря Васильовича — старшого солдата
ЛАШКА Володимира Володимировича — головного сержанта
ЛУБІВА Ігоря Івановича — старшого лейтенанта
МОТИЛЬОВА Данила Вікторовича — солдата
МУСЕНЗОВОГО Миколу Леонідовича — сержанта
ПАЛІЯ Владислава Олександровича — солдата
ПАНАСА Петра Степановича (посмертно) — старшого солдата
ТАЦЮНА Миколу Васильовича (посмертно) — старшого солдата
ТКАЧУКА Миколу Петровича — молодшого сержанта
ЦУРКАЛЕНКА Дениса Олеговича — старшого солдата
ШУБЕЛЯКА Віталія Олександровича (посмертно) — старшого солдата
Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
АЛЬОШИНА Владислава Сергійовича — солдата
АНТОНИКА Петра Миколайовича (посмертно) — молодшого сержанта
БАЛУХА Андрія Ігоровича — молодшого сержанта
БАРАШЕВА Святослава Дмитровича — солдата
БАСАРАБА Олексія Вікторовича (посмертно) — солдата
БАСОВСЬКОГО Богдана Романовича — солдата
БАСЮКА Володимира Петровича — старшого лейтенанта
БЕЗКОРОВАЙНОГО Віталія Сергійовича — молодшого сержанта
БЕЛЯКА Сергія Володимировича — солдата
БОЙКА Володимира Васильовича (посмертно) — солдата
БУЛЯКА Юрія Миколайовича (посмертно) — солдата
ВАРНАВСЬКОГО Віталія Сергійовича (посмертно) — солдата
ВАСЯНОВИЧА Володимира Миколайовича — старшого солдата
ВІСЛОВА Олександра Ігоровича — старшого сержанта
ВОЗНОГО Олега Володимировича — молодшого сержанта
ГАВРИША Михайла Михайловича — солдата
ГЕНИКА Романа Миколайовича — старшого сержанта
ГРАБЧУКА Микиту Олександровича — молодшого сержанта
ГУЛАЯ Дмитра Павловича — старшого солдата
ДРАЖНЕВСЬКОГО Романа Васильовича — сержанта
ДРОБЕЯ Володимира Тарасовича — старшого сержанта
ДУДКІНА Дмитра Володимировича — головного сержанта
ДУШКА Володимира Володимировича (посмертно) — солдата
ЖУКА Федора Сергійовича — солдата
ЗДЕНДЯКА Михайла Павловича (посмертно) — солдата
ІВАСИКА Ігоря Степановича (посмертно) — солдата
ІВАЩУКА Віталія Сергійовича — молодшого сержанта
ІЩЕНКА Євгена Леонідовича — старшого сержанта
КАЛИНА Андрія Степановича (посмертно) — солдата
КИРИЧЕНКА Ростислава Ігоровича — молодшого сержанта
КИРИШУНА Дмитра Володимировича — солдата
КЛАНОВЦЯ Анатолія Михайловича — старшого солдата
КЛЕІНА Олександра Сергійовича — солдата
КОЛІСНИКА Сергія Володимировича — сержанта
КОПИТИНСЬКОГО Юрія Львовича — старшого лейтенанта
КОТЛЯРА Дмитра Віталійовича — старшого солдата
КУЗЬМИНА Романа Ярославовича (посмертно) — старшого солдата
КУЛИГІНА Миколу Геннадійовича (посмертно) — молодшого сержанта
КУЦЕНКА Богдана Анатолійовича — майора
КУЧЕРУКА Сергія Петровича — старшого солдата
ЛАЗУТІНА Романа Сергійовича — старшого солдата
ЛЕВАДНІЯ Олександра Володимировича — солдата
ЛЕПІКАША Олександра Анатолійовича — солдата
ЛІПІСІВСЬКОГО Олександра Володимировича — солдата
ЛУЗІКА Максима Ігоровича (посмертно) — солдата
ЛУСЕНУ-КАРМОНУ Хуана-Мануеля — солдата
МАКУХУ Леоніда Вікторовича — старшого солдата
МЕЛЬНИКА Олексія Володимировича — старшого солдата
МІНІННІКА Валерія Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата
МІХЕЄВА Михайла Дмитровича (посмертно) — солдата
МОЗГОВОГО Владислава Олександровича — лейтенанта
МОЛДОВАНА Юрія Володимировича (посмертно) — молодшого сержанта
НЕСТЕРЕНКА Вадима Анатолійовича — майстер-сержанта
НЕЧИПОРУКА Івана Петровича — молодшого сержанта
НИКИТЮКА Тараса Олександровича — солдата
ОВЧАРА Олега Анатолійовича — молодшого сержанта
ОЛІЙНИКА Романа Вікторовича — молодшого сержанта
ПАВЛЕНКА Андрія Вікторовича — головного сержанта
ПАВЛЮКА Сергія Володимировича (посмертно) — солдата
ПАЗЮКА Івана Семеновича — молодшого сержанта
ПАЛАМАРЧУКА Олександра Сергійовича — старшого солдата
ПАЛІЯ Захара Васильовича — солдата
ПАНАСКА Віктора Миколайовича — молодшого сержанта
ПОЗДЄЄВА Дмитра Олександровича — солдата
ПОСТРАНСЬКОГО Ігоря Володимировича — солдата
РАХМАТОВА Олександра Зіядуллаєвича — молодшого сержанта
РАЩУКА Володимира Володимировича — молодшого сержанта
РАЩУКА Едуарда Генріховича — молодшого сержанта
РЕВЕНКА Олександра Олександровича (посмертно) — солдата
РУБЦОВА Олексія Сергійовича — старшого лейтенанта
СКРИПНИКА Олексія Анатолійовича (посмертно) — солдата
СМИЖУКА Руслана Володимировича — старшого солдата
СОТНІКОВА Анатолія Леонідовича — молодшого сержанта
СПРИНЧАНЕ Олександра Георгійовича (посмертно) — старшого солдата
СТЕПОВИКА Олександра Васильовича (посмертно) — сержанта
СТРАХОВА Дмитра Петровича — старшого сержанта
СФІНКСА Олександра Юрійовича — головного сержанта
ТАРАН Ольгу Олександрівну (посмертно) — старшого сержанта
ТКАЧУКА Максима Сергійовича — солдата
ТОДОРОВА Максима Васильовича — солдата
ТОМИЧА Андрія Мирославовича — старшого солдата
ТЮШКУ Ігоря Ярославовича (посмертно) — солдата
ХЕЙДЕРА Євгена Андрійовича — солдата
ЧЕРКАВСЬКОГО Ярослава Валентиновича — старшого солдата
ШЕЛЕПЙОНКА Ігоря Васильовича — старшого сержанта
ШМІЛИКА Геннадія Олександровича (посмертно) — солдата
ШУРЕНКА Максима Анатолійовича — старшого сержанта
ЮЗЕФОВИЧА Віктора Васильовича — молодшого сержанта
ЮРЧУКА Миколу Леонідовича — старшого солдата
Нагородити орденом Данила Галицького
ВІТЕКА Микиту Юрійовича — підполковника
СКОРОХОДА Андрія Олексійовича — підполковника
Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
ВИГАНЯЙЛО Діану Олександрівну — солдата
КИРИЧИКА Леоніда Сергійовича — солдата
КОБЗАРЯ Андрія Миколайовича — молодшого сержанта
КОВАЛЬЧУКА Андрія Валерійовича — старшого солдата
КОВТУНА Олександра Миколайовича — старшого солдата
КОЗАКА Олега Васильовича — старшого солдата
КРАВЧЕНКА Валерія Миколайовича — солдата
КРИВЧИКОВА Романа Олександровича — солдата
ЛИЧАКА Валерія Георгійовича — старшого сержанта
МАЗУРА Петра Миколайовича — старшого сержанта
МАТЛАКА Олексія Івановича — старшого лейтенанта
ОЛЕШКА Сергія Івановича — молодшого сержанта
ПРОКОПИШИНА Миколу Дмитровича — старшого солдата
РІЗНИКА Олексія Миколайовича — старшого солдата
СЕЛЛЕІ-ДОВЖЕНКА Аттілу-Дюло Яношевича — старшого солдата
ТІМЧІШИНА Андрія Вікторовича — старшого солдата
ФЕДОРИШИНА Назарія Богдановича — солдата
ФЕДОРЧУКА Олександра Володимировича — солдата
ФИЛИП’ЮКА Миколу Степановича — солдата
ФУРМАНЧУКА Михайла Володимировича — солдата
ШАЛАХІНА Сергія Васильовича — старшого сержанта
ШТИРБУ Андрія Андрійовича — сержанта
ЮРИНЦЯ Михайла Богдановича — старшого солдата
Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
БАЛАГУРАКА Миколу Івановича — солдата
БАРТІША Володимира Ярославовича — солдата
БАСАРАБА Анатолія Юрійовича — сержанта
БИШОВЕЦЬ Ларису Дмитрівну — старшого сержанта
БОГОМОЛОВА Сергія Станіславовича — солдата
ВАСЮТІНА Юрія Пилиповича — солдата
ВЕЖНЕВЦЯ Івана Анатолійовича — старшого солдата
ВОЗНЮКА Михайла Йосиповича — солдата
ВОРОНА Андрія Васильовича — старшого солдата
ГАБЗІВСЬКОГО Володимира Олександровича — старшого солдата
ГЛАДКЕВИЧА Сергія Миколайовича — молодшого сержанта
ГУМИНЮКА Дмитра Леонідовича — солдата
ДЕМЕНЧУКА Валерія Петровича — молодшого сержанта
ДОБРЯНСЬКОГО Олександра Сергійовича — молодшого сержанта
ДОВГЕНЬКА Ігоря Ігоровича — штаб-сержанта
ЗАБРОДСЬКОГО Едуарда Руслановича — старшого солдата
ЗАДОРОЖНОГО Тараса Володимировича — солдата
ЗАЛУЦЬКОГО Романа Дмитровича — солдата
ЗІНЕВИЧА Сергія Васильовича — солдата
КЛІТЮКА Сергія Едуардовича — молодшого сержанта
КМИТЮКА Олександра Валерійовича — солдата
КОНОВАЛОВА Анатолія Вікторовича — старшого лейтенанта
КОПІЙКУ Віталія Васильовича — старшого солдата
КУЛИБАБУ Олександра Григоровича — молодшого сержанта
ЛЕОНТЬЄВА Андрія Юрійовича — старшого солдата
ЛОГІНОВА Романа Валерійовича — старшого сержанта
ЛОСЯ Максима Сергійовича — лейтенанта медичної служби
МАКАРЧУКА Василя Андрійовича — солдата
МАКУЛОВИЧА Романа Карловича — старшого солдата
МЕЛЬНИЧЕНКА Олександра Володимировича — солдата
МОЛОДИКА Миколу Олександровича — солдата
НАСАДИКА Мар’яна Сергійовича — молодшого сержанта
НЕЧИПОРЕНКА Олександра Івановича — головного сержанта
ОЛЕСЕНКА Василя Володимировича — солдата
ПАЛАДІЙЧУКА Сергія Івановича — молодшого сержанта
ПАЛЕЦЬКИХ Анастасію Олександрівну — солдата
ПРИЙМУ Богдана Андрійовича — солдата
РОЖНЯТІВСЬКОГО Івана Семеновича — молодшого сержанта
САВЧУКА Олега Володимировича — солдата
СЕНЧИШИНА Романа Івановича — солдата
СОБОТЮКА Івана Івановича — старшого солдата
ТАРАБАНА Юрія Васильовича — старшого солдата
ТКАЧЕНКА Олексія Миколайовича — старшого солдата
ТОПОЛЬНИЦЬКОГО Олега Григоровича — солдата
ТОРЧУКА Олександра Володимировича — головного сержанта
ФІЛІПОВА Андрія Валерійовича — старшого солдата
ХАМУЛЯКА Ярослава Євгеновича — солдата
ЦИМБАЛУ Юрія-Петра Петровича — солдата
ЧЛЕКА Кирила Олександровича — солдата
ЧУМУ Ігоря Михайловича — сержанта
ШАЛЕНОГО Олександра Степановича — сержанта
ЮРЧЕНКА Юрія Володимировича — солдата
ЯРОЦЬКОГО Назарія Богдановича — старшого солдата
Нагородити медаллю “За врятоване життя”
ФЕДОРЕНКА Максима Петровича — молодшого сержанта.
***
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:
у Національній гвардії України:
Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
ІВАХА Івана Олександровича — майора
КОНОНЕНКА Віталія Вікторовича — підполковника
КОСТЕНКА Андрія Євгеновича — підполковника
Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня
БАРАНОВА Олександра Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
ДОМБРОВСЬКОГО Юрія Олеговича — старшого солдата
Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
БОЙКА Сергія Ігоровича — молодшого сержанта
БОЛОБКОВА Сергія Славіковича (посмертно) — солдата
БУР’ЯНА Романа Святославовича (посмертно) — старшого сержанта
БУРИМУ Артема Юрійовича — старшого лейтенанта
ВОЙТЕНКА Антона Анатолійовича — сержанта
ГЛУЩЕНКА Сергія Євгенійовича — головного сержанта
ГРИЦАЄНКА Сергія Яковича — солдата
ГУБЕРНІЦЬКОГО Дмитра Миколайовича — старшого лейтенанта
ДИТИНЯКА Миколу Олеговича — солдата
ЕМІНОВА Ахмеда Магомедариповича — головного сержанта
ЄФІМЧУКА Олександра Михайловича (посмертно) — старшого солдата
ЗАКРЕВСЬКОГО Димитрія Димитрійовича (посмертно) — солдата
ЗАХАРОВА Сергія Вікторовича — старшого сержанта
ЗОРЮ Віталія Олександровича — старшого лейтенанта
КОЗАКА Андрія Романовича — солдата
КРОЛЯ Олександра Сергійовича (посмертно) — солдата
КУЦОЛАБСЬКОГО Владислава Петровича — молодшого сержанта
МАРЦЕНІШКА Олександра Сергійовича — молодшого сержанта
МАХМУДОВА Саміра Поладовича — старшого лейтенанта
МИХАЙЛОВА Дениса Юрійовича (посмертно) — майора
НГУЄНА Вана Міня (посмертно) — старшого лейтенанта
НЕДОЧИТАНОГО Романа Володимировича — солдата
НЄДЄЛЬЧЕВА Миколу Андрійовича — старшого солдата
ПАЛІВОДУ Антона Юрійовича — старшого лейтенанта
САКОВСЬКОГО Максима Дмитровича — солдата
СЕЙТУМЕРОВА Ельдара Ескендеровича — солдата
СОБЧЕНКА Михайла Миколайовича — солдата
СТОРОЖКА Владислава Антоновича — солдата
ТИЩЕНКА Руслана Володимировича — старшого лейтенанта
ТІМАКОВА Андрія Миколайовича (посмертно) — солдата
ХАРЧЕНКА Максима Миколайовича — старшого солдата
ШАНОВСЬКОГО Максима Дмитровича — солдата
ШАРКА Андрія Григоровича — старшого солдата
ШКУРУ Владислава Володимировича — старшого лейтенанта
ЮДІНА Євгенія Сергійовича — головного сержанта
Нагородити орденом Данила Галицького
МАКСЮТУ Андрія Олексійовича — полковника
Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
АЛТИПАРМАКА Авеніра Мюрватовича — солдата
АРХИПЕНКА Сергія Юрійовича — старшого лейтенанта
БАЛАБАНОВА Олексія Леонідовича — солдата
БЕЗКОРОВАЙНОГО Валентина Вікторовича — головного сержанта
БІЛЕЦЬКОГО Юрія Анатолійовича — солдата
БОГДАНОВА Віталія Михайловича — старшого солдата
БОДЛЄВА Миколу Вікторовича — солдата
БУРУ Тараса Анатолійовича — старшого сержанта
ВОЛКОДАВА Артема Валерійовича — головного сержанта
ГЛАДУНА Романа Олександровича — старшого сержанта
ГОГОЛЄВА Віктора Олеговича — старшого солдата
ГОРБЕНКА Євгена Віталійовича — солдата
ГОРБЕНКА Романа Андрійовича — старшого солдата
ГОРДІЄНКА Максима Олеговича — майстер-сержанта
ДЗЮБУ Максима Леонідовича — солдата
ДЯДЮНОВА Віктора Володимировича — старшого лейтенанта
ЖОВТОНОГУ Олександра Володимировича — підполковника
ЗАЙОНЧКОВСЬКОГО Олександра Миколайовича — старшого лейтенанта
КАБАНЧЕНКА Романа Івановича — старшого солдата
КАРАЄВА Мурада Курбана огли — солдата
КОБИЛЄВА Сергія Олексійовича — старшого солдата
КОВАЛЕНКА Іллю Дмитровича — старшого солдата
КОЛИВАЙКА Артура Юрійовича — старшого лейтенанта
КОЛОСОВА Данила Юрійовича — солдата
КОХАНА Павла Вікторовича — старшого сержанта
КОЦЮБУ Володимира Євгеновича — солдата
КОЦЮБУ Євгенія Володимировича — солдата
КУЗЬМЕНКА Максима Валерійовича — солдата
КУЗЮРУ Дмитра Вікторовича — сержанта
КУРДУ Івана Ігоровича — солдата
МАЗУРА Євгена Васильовича — старшого лейтенанта
МАКСИМОВИЧА Юрія Віталійовича — головного сержанта
МАРЧУКА Дмитра Анатолійовича — старшого сержанта
МИЗЕЦЬКОГО Вячеслава Олександровича — старшого солдата
МІРОШНИКА Валентина Анатолійовича — солдата
МУДРЕЯ Олександра Сергійовича — солдата
МУЗИКУ Андрія Ярославовича — солдата
НАУМОВИЧА Андрія Олександровича — старшого сержанта
НАУМОВИЧА Олександра Олександровича — солдата
НОВІКОВА Віктора Сергійовича — майора
ОВЧАРЕНКА Євгена Євгеновича — солдата
ОЛІЙНИКА Олександра Володимировича — старшого солдата
ПЕЧЕРИЦЮ Сергія Петровича — солдата
САВВОНА Вадима Миколайовича — сержанта
САМОНЕНКА Дмитра Петровича — лейтенанта
САРАФОНОВА Максима Павловича — солдата
СІГІНОВА Василя Андрійовича — солдата
СКАЛОВА Сергія Сергійовича — солдата
СНІЦАРЕНКА Максима Михайловича — капітана
ТРЕТЯКА Руслана Вікторовича — старшого сержанта
ФЕОФАНОВА Назара Геннадійовича — солдата
ХОМИЧА Богдана Анатолійовича — старшого лейтенанта
ХОРІНА Максима Євгенійовича — солдата
ЧАЛОГО Павла Михайловича — лейтенанта
ЧАМАТУ Олександра Віталійовича — солдата
ЧИЧКАНА Ігоря Михайловича — старшого солдата
ШАІСТОВА Карена Георгійовича — старшого солдата
ЩЕРБИНУ Іллю Євгенійовича — старшого солдата
ЮРКОВА Олександра Дмитровича — солдата
ЯРОШЕВСЬКОГО Василя Ігоровича — головного сержанта
Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня
ЛІННИКА Тараса Юрійовича — старшого сержанта
Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
КИРПУ Вадима Олександровича — солдата
ЛИТВИНЧУКА Олександра Вікторовича — сержанта
МОВЧАНА Олексія Михайловича — старшого лейтенанта
ПОПОВА Дмитра Григоровича — підполковника
у Державній прикордонній службі України:
Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
БЕЯ Олексія Олеговича — сержанта
ГРАБЧУКА Руслана Васильовича — солдата
ЗАЇКУ Павла Миколайовича — головного сержанта
КІЯШКА Григорія Миколайовича — штаб-сержанта
КОЗАКОВА Романа Олександровича — солдата
КОРЛЯКОВА Олексія Олексійовича — солдата
КОСМІРАКА Володимира Васильовича — солдата
МЕДВІДЯ Ігоря Миколайовича — солдата
МИРОНОВА Микиту Олександровича — старшого сержанта
СКНАРЯ Сергія Володимировича — головного сержанта
ТАТАРЧЕНКА Олексія Антоновича — сержанта
ФУЛЬМЕСА Максима Михайловича — старшого сержанта
ФУРІВА Андрія Ігоровича — сержанта
Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
КАЧКОВСЬКОГО Богдана Романовича — солдата
КОТОВСЬКОГО Валентина Валентиновича — старшого лейтенанта.