портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Президент України відзначив державними нагородами 402 Захисників України

опубліковано 18 листопада 2022 року 07:51

Президент України Володимир Зеленський своїми Указами №779/2022 від 14 листопада 2022 року, №780/2022 від 14 листопада 2022 року, №781/2022 від 14 листопада 2022 року, №782/2022 від 14 листопада 2022 року та №783/2022 від 14 листопада 2022 року відзначив державними нагородами 402 Захисників України, з них посмертно — 87.


За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня

ЗАЇЦЯ Святослава Анатолійовича — підполковника

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня

ІШКУЛОВА Еміля Шамільовича — полковника

КАСЯНЧУКА Романа Васильовича — старшого лейтенанта

СКРЕДА Валерія Вікторовича — полковника

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

БІЛОБРОВА Руслана Миколайовича — старшого лейтенанта

БІЛОКОПИТОВА Богдана Володимировича — капітана

ГАЛАГАНА Олександра Анатолійовича — лейтенанта

ГЛАДКОВА Ярослава Вікторовича — капітана

ГРИЩУКА Дмитра Олександровича — лейтенанта

ДЖУСА Ярослава Ігоровича — капітана

ЖУКОВА Андрія Дмитровича — майора

ЗМИСЛОГО Олега Зеновійовича — підполковника

КОПИЧИНСЬКОГО Ігоря Богдановича — капітана

КОЦІЛА Сергія Олександровича — старшого лейтенанта

ЛАКІЗУ Владислава Павловича — капітана

МІСЮРУ Кирила Руслановича — лейтенанта

МОРГУНОВА Андрія Вікторовича (посмертно) — лейтенанта

МОШКІВСЬКОГО Ярослава Івановича — капітана

ПОГРЕБНОГО Миколу Івановича — підполковника

САТІНА Геннадія Володимировича — майора

ТИХОГО Романа Валерійовича — майора

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

КЛИМЕНКА Олега Сергійовича — старшого солдата

РОМАНЮКА Сергія Володимировича — штаб-сержанта

ШИШАЦЬКОГО Дмитра Олександровича — головного сержанта

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

АКРАМОВУ Маргариту Володимирівну — сержанта

АЛЕКСЮТІНА Дмитра Олександровича — солдата

АРЕНДАРЕНКА Василя Васильовича — солдата

БАТЬКОВСЬКОГО Івана Михайловича — старшого лейтенанта

БОЙКА Романа Васильовича — старшого солдата

ВОЛОШИНА Ігоря Івановича — молодшого сержанта

ДАША Івана Васильовича — молодшого лейтенанта

ЗАБОЛОТНЬОГО Григорія Борисовича — солдата

ЗАЙЦЕВА Івана Ігоровича — молодшого сержанта

КОЛОСА Віктора Олеговича — солдата

КОНДРАТЕНКА Станіслава Сергійовича — молодшого сержанта

МУЖАРОВСЬКОГО Сергія Віталійовича — старшого солдата

ПШЕНИШНОГО Сергія Володимировича — молодшого сержанта

РУСІНА Вячеслава Миколайовича — сержанта

СОЗАНСЬКОГО Олександра Анатолійовича — старшого лейтенанта

СЬВОНТИКА Віктора Зеновійовича — молодшого сержанта

ТАРАСЕНКА Віктора Михайловича — старшого сержанта

ЦУГУЛЬСЬКОГО Олександра Анатолійовича — старшого лейтенанта

ЧАБАНА Миколу Васильовича — старшого сержанта

ЯКОВЕНКА Сергія Миколайовича — солдата

ЯРМОША Олександра Олександровича — капітана

Нагородити орденом Данила Галицького

МАРІЯША Сергія Володимировича — підполковника

СЛАБИКА Сергія Анатолійовича — молодшого лейтенанта медичної служби

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

АНДРОЩУКА Івана Миколайовича — солдата

ВАЛІХОВА Олександра Володимировича — підполковника

ВІТРА Сергія Сергійовича — лейтенанта

ВОЙТЕНКА Максима Миколайовича — солдата

ГРИНАКА Олега Руслановича — старшого лейтенанта

ГРУЯ Максима Юрійовича — сержанта

ДЕНЕЖНОГО Єгора Олеговича — старшого сержанта

ДРОБИНЯКА Івана Маркіяновича — старшого солдата

ЖЕРДЄВА Владислава Кириловича — старшого лейтенанта

КАПКАНЦЯ Владислава Юрійовича — солдата

КАРТАМИШЕВА Антона Юрійовича — солдата

КІБУКЕВИЧА Віталія Олеговича — молодшого лейтенанта

КІНАХА Артема Сергійовича — старшого лейтенанта

КОВАЛЬСЬКОГО Антона Вікторовича — молодшого сержанта

КОПЧАКА Максима Васильовича — старшого солдата

КОСТАНДУ Наталію Василівну — молодшого лейтенанта

КОТЕНКА Станіслава Павловича — старшого сержанта

КОШОВОГО Богдана Анатолійовича — старшого лейтенанта

МАЦЕНЬКУ Юрія Володимировича — старшого солдата

ПЕТРОВА Романа Олександровича — старшого лейтенанта

ПОЛІЩУКА Євгенія Васильовича — лейтенанта

СТАРЧАКА Юрія Івановича — солдата

ТА ЧАН Туан Ліня — лейтенанта медичної служби

ТИМОФЄЄВА Олега Романовича — капітана

ТИМУША Артема Володимировича — молодшого сержанта

ЦИМБАЛЮКА Олексія Олександровича — солдата

ШУНЕВИЧА Руслана Олександровича — капітана

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

МУСІЄНКА Геннадія Сергійовича — солдата

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

КОВАЛЕНКА Владислава Едуардовича — молодшого сержанта.

* * *

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

ЗАЙЦЯ Антона Олександровича (посмертно) — старшого солдата

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

БАЙДІНА Ігоря Олексійовича (посмертно) — молодшого сержанта

БЕЗПАЛОГО Олександра Юрійовича (посмертно) — солдата

БОЯРКА Ярослава Сергійовича — солдата

ГАНІНА Олексія Анатолійовича (посмертно) — штаб-сержанта

ГРАБАРЯ Руслана Івановича — штаб-сержанта

КУЗНЄЦОВА Костянтина Павловича (посмертно) — солдата

КУЛАКОВА Богдана Миколайовича (посмертно) — старшого солдата

ЛАДЖАЄВА Євгена Владиславовича (посмертно) — молодшого сержанта

МАКСИМИШИНЦЯ Василя Миколайовича (посмертно) — солдата

НЕДІЛЬКА Володимира Анатолійовича (посмертно) — солдата

ПОПОВА Дениса Валерійовича (посмертно) — солдата

ТЕСЛЕНКА Сергія Івановича (посмертно) — солдата

ЩЕРБАКА Анатолія Івановича (посмертно) — сержанта

Нагородити орденом Данила Галицького

БОГАКА Ярослава Васильовича — лейтенанта медичної служби

ДЕБЕНКА Мирослава Мирославовича — лейтенанта медичної служби

КУРИЛЕНКА Андрія Володимировича — капітана 1 рангу

ЛАЗАРЕНКА Сергія Федоровича — майора

МАЛАНЧУКА Віталія Ярославовича — капітана медичної служби

ПАЛИВОДУ В’ячеслава Вікторовича — підполковника

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

БЕРТАША Сергія Романовича — солдата

ГАРБУЗА Артема Павловича — штаб-сержанта

ГОРДІЄНКА Юрія Олексійовича — підполковника

ДМИТРІЄВА Андрія Валентиновича — старшого лейтенанта

ЄРЕТЕНКА Євгена Юрійовича — лейтенанта

КОРОЛЯ Віктора Руслановича — старшого матроса

КУКУЯШНОГО Артема Сергійовича — сержанта

МОСКАЛИКА Костянтина Ярославовича — підполковника

МОСТОВОГО Олега Романовича — капітана

РУДОГО Сергія В’ячеславовича — старшого сержанта

САЗОНОВА Дениса Олексійовича — солдата

ЧИГИРИНА Сергія Юрійовича — полковника

ШТОГУНА Радіка Васильовича — молодшого сержанта

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

АСЛАНОВА Сергія Григоровича — молодшого сержанта

БУРЕЙКА Дмитра Григоровича — молодшого сержанта

БУРЛАКОВА Расана Олександровича — старшого матроса

ВАРИЧА Андрія Івановича — молодшого сержанта

ВАСИЛЬЧЕНКА Вадима Євгенійовича — молодшого сержанта

ВОРОБЙОВА Іллю Сергійовича — лейтенанта

ГАЛАГУЗА Миколу Миколайовича — матроса

ГАЛАГУЗА Сергія Миколайовича — старшого матроса

ГРЯЗНОВА Олександра Юрійовича — старшого матроса

ДУБИНУ Олександра Миколайовича — капітана

ЗАКРЕВСЬКОГО Олега Олександровича — матроса

КЕДРЮ Едуарда Борисовича — сержанта

КЛЕПАСА Владислава Олександровича — старшину 2 статті

КРАМАРЕНКА Віктора Сергійовича — старшого матроса

КРИЖАНОВСЬКОГО Анатолія Петровича — матроса

ЛИСЮКА Віктора Петровича — старшого сержанта

МИХАЛЮКА Сергія Михайловича — капітана

НОСА Андрія Олеговича — старшого матроса

ПОЦЕПЦОВА Сергія Вікторовича — штаб-старшину

ПРИХОДЬКА Романа Анатолійовича — молодшого сержанта

РИБОНЧУКА Юрія Михайловича — старшого матроса

САЛІЙЧУКА Віталія Володимировича — солдата

СЛОБОДЗЯНА Ігоря Григоровича — сержанта

УСОВА Олександра Володимировича — молодшого сержанта

ШАДУРУ Сергія Олександровича — старшого сержанта

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

БІЛАВКУ Ростислава Ігоровича — старшого лейтенанта медичної служби

ДИХТЯР Марію Володимирівну — старшого лейтенанта медичної служби

КЛЕЙМЕНОВУ Ірину Ігорівну — старшого солдата

МЕЛЬЦЯ Івана Васильовича — капітана медичної служби

ЦАПА Петра-Афанасія Михайловича — молодшого сержанта.

* * *

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня

КОСЕНКА Романа Миколайовича (посмертно) — лейтенанта

ЛАПЧИНСЬКОГО Сергія Володимировича — капітана

МИМРІНА Руслана Леонідовича — майора

НУРГЕЛЬДІЄВА Мурата Розимухаметовича — майора

РОГАЧЕЯ Дмитра Дмитровича — капітана

ЯРОВОГО Руслана Геннадійовича — старшого лейтенанта

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

ВОЛОХА Дмитра Олександровича — капітана

ВОРОНОГО Андрія Анатолійовича — старшого лейтенанта

ГОЛУБА Олександра Васильовича — полковника медичної служби

КІРПІЧЕНКА Владислава Юрійовича (посмертно) — лейтенанта

КОРОБКІНА Павла Ігоровича — молодшого сержанта

КУГАЯ Дмитра Сергійовича — майора

МЕДВЕДЄВА Віталія Олександровича — капітана

МЕЛЬНИКОВА Олександра Миколайовича (посмертно) — сержанта

СОЛЯНИКА Олексія Сергійовича — солдата

ТЕРЕЩЕНКА Володимира Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата

ХАРЛАМОВА Богдана Сергійовича — капітана

ХИЖНЯКА Олексія Леонідовича (посмертно) — капітана

ЯРОШЕНКА Вадима Володимировича — старшого лейтенанта

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

ГОРДІЄНКА Юрія Анатолійовича — молодшого сержанта

МІНІЧА Михайла Борисовича — головного сержанта

НЕСТЕРЕНКА Віталія Анатолійовича — сержанта

НІКОЛАЄВА Богдана Руслановича — старшого солдата

ОСТАПЙОВСЬКОГО Назара Володимировича — старшого сержанта

ПАДАЛКА Дмитра Володимировича (посмертно) — майора

СМАРУНЯ Віталія Вікторовича — головного сержанта

ТЄТЄРІНА Павла Вікторовича — молодшого сержанта

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

БАБІЙЧУКА Артема Олеговича — старшого солдата

БАЩЕНКА Ігоря Ігоровича — молодшого сержанта

БЕЗЗУБЕНКА Олександра Олександровича — молодшого сержанта

БІЛОУСА Ярослава Ігоровича — молодшого сержанта

БІРЮКА Ярослава Івановича — старшого солдата

ВОЛОШКА Олексія Сергійовича — молодшого сержанта

ГАЙДУ Дениса Ростиславовича — старшого солдата

ГЕРАСИМЧУКА Дмитра Івановича — старшого солдата

ДЕЙКУНА Костянтина Михайловича — молодшого сержанта

ЗАВІРЮХУ Олександра Валерійовича (посмертно) — сержанта

КАРПЕНКА Сергія Володимировича — головного сержанта

КАСАПЕНКА Анатолія Вікторовича — молодшого сержанта

КИРИЛОВА Ігоря Юрійовича — молодшого сержанта

КІРІЛА Антона Антоновича — молодшого сержанта

КОЗЛОВА Юрія Юрійовича — молодшого сержанта

КОЛЕСНИКА Олексія Віталійовича — молодшого сержанта

КОРНЕЛЮКА Вадима Миколайовича — старшого сержанта

КОРОЛЕВСЬКОГО Дмитра Вячеславовича (посмертно) — сержанта

КОЦУПАЛА Олександра Анатолійовича — сержанта

КРАВЧУКА Андрія Миколайовича — сержанта

КУНГУРОВА Олександра В’ячеславовича — молодшого сержанта

КУШНІРА Богдана Олександровича — головного сержанта

КУШНІРА Руслана Олександровича — головного сержанта

ЛИСУНА Сергія Миколайовича — старшого солдата

МАЗУРЕНКА Сергія Миколайовича — старшого солдата

МАМЧИКА Ігоря Олександровича — солдата

МОСЄЖНОГО Олександра Івановича — молодшого сержанта

МУРАВСЬКОГО Сергія Вікторовича — старшого солдата

ПЕРЕБИЙНОСА Максима Вікторовича — молодшого сержанта

ПЕТРОВА Петра Петровича — солдата

ПИНЗАРА Олександра Вікторовича — молодшого сержанта

САМУНДЖАНА Євгена Олександровича — старшого солдата

САХНА Валерія Васильовича (посмертно) — молодшого сержанта

СЕМЕНЮКА Руслана Андрійовича — старшого солдата

СОЗАНСЬКОГО Максима Андрійовича — капітана

СТУКА Віталія Андрійовича — старшого солдата

ТЄТЄРІНА Андрія Вікторовича — молодшого сержанта

ХАРЧЕНКА Віталія Олеговича — старшого солдата

ХІЛОБОКА Дмитра Петровича — старшого солдата

ЧАЮНА Сергія Миколайовича — молодшого сержанта

ШЕВЧЕНКА Ігоря Григоровича — сержанта

ШУТЯКА Андрія Васильовича — майора

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

БАХОВА Георгія Петровича — старшого лейтенанта

БЕРДЗЕНІШВІЛІ Тенгіза Тенгізовича — старшого солдата

БЛИСТІВА Івана Васильовича — старшого солдата

ГЛОНДАРА Сергія Вікторовича — молодшого лейтенанта

ЖИЛЕНКА Вадима Олеговича — молодшого сержанта

КОВАЛЯ Андрія Володимировича — старшого сержанта

КОСТЮКА Юрія Віталійовича — солдата

ЛАСУНІНА Максима Максимовича — молодшого сержанта

МАКАРОВА Станіслава Сергійовича — старшого солдата

МАТЕЛЕГУ Євгена Миколайовича — старшого солдата

НІДЗЕЛЬСЬКОГО Дениса Миколайовича — старшого солдата

ПАСКАРЯ Богдана Михайловича — молодшого сержанта

ТАКТАЄВА Юрія Валентиновича — старшого сержанта

ЩЕРБАКА Павла Ігоровича — капітана

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

КУПРИКОВА Андрія Андрійовича — старшого солдата

МИХАЛЬОВА Романа Олександровича — старшого солдата

ПОЛІТАЄВА Владислава Олеговича — сержанта

СТАРЮКА Філіпа Сергійовича — старшого сержанта

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

БІЦУНЯ Івана Івановича — старшого солдата

БУЦЕНКА Анатолія Івановича — сержанта

КОВАЛЕНКА Сергія Павловича — старшого сержанта

КУМПАНА Дмитра Вікторовича — молодшого сержанта

ЛЕВЧУКА Віталія Васильовича — молодшого сержанта

ШИЯНА Максима Олексійовича — старшого солдата

ШТУНДЕРА Дмитра Андрійовича — старшого солдата.

* * *

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня

ГАЙОВЧИКА Миколу Миколайовича — полковника

КОВАЛЬЧУКА Євгена Олександровича — підполковника

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

БРАГІНА Володимира Олексійовича — полковника

ШУРІНА Олександра Васильовича — підполковника

ЩОГОЛЕВА Дмитра Ігоровича — капітана

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

ЛЕЩЕНКА Євгенія Руслановича — капітана

ПРИТУЛУ Дениса Петровича — молодшого сержанта

САВЧЕНКА Романа Павловича — старшого лейтенанта

СВОЯКА Максима Рідвановича — старшого солдата

СПАСЬОНОВА Богдана Миколайовича — молодшого сержанта

ШЕВЦОВА Олексія Олександровича — капітана

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

БІЛЬЦЯ Віктора Володимировича — старшого лейтенанта

ВЕНЧЕНКА Олексія Геннадійовича (посмертно) — майстер-сержанта

ВОЙЦЮХА Віталія Юрійовича — старшого солдата

ГВОЗДЮКА Назара Юрійовича — молодшого сержанта

ДЕРКАЧА Володимира Васильовича (посмертно) — молодшого сержанта

КАВЕРЗІНА Андрія Михайловича — капітана

МАХІНЬКА Максима Ігоровича — капітана

ОЛЕКСИНА Михайла Валерійовича — лейтенанта

ОЛЕФІРЕНКА Євгена Валерійовича (посмертно) — лейтенанта

ОЛІМЧУКА Олександра Геннадійовича — старшого лейтенанта

СИДОРЧУКА Миколу Адамовича — старшого сержанта

ТИМЧЕНКА Олександра Сергійовича — майора

Нагородити орденом Данила Галицького

СТЕБЛЯНСЬКОГО Андрія Володимировича — майора

ЦИБУЛЬСЬКОГО Олега Миколайовича — підполковника

ШЕЛАМАГІНА Євгенія Валентиновича — підполковника

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

ВОЙТА Сергія Анатолійовича — майора

ГОВТВУ Сергія Анатолійовича — старшого лейтенанта

ГРЕКА Сергія Юрійовича — підполковника

ДЕМІХОВА Богдана Олександровича — капітана

ДМИТРИКА-ШИКОВА Андрія Івановича — старшого солдата

ЗАЛІВАНА Олександра Володимировича — полковника

КІСЕРУ Андрія Богдановича — солдата

КУЛІКОВА Вячеслава Геннадійовича — майора

ЛАХАЯ Владислава Олексійовича — старшого солдата

ЛЮБАСА Юрія Валентиновича — капітана

ОНІЩЕНКА Віталія Павловича — полковника

ПАЛІЯ Віталія Любомировича — підполковника

ПОЛИНЧУКА Андрія Олексійовича — солдата

СВІРЧУКА Віталія Петровича — молодшого сержанта

СИРОТЮКА Олексія Володимировича — молодшого сержанта

СИТНИКА Юрія Анатолійовича — капітана

ЧЕКАЛЕНКА Андрія Васильовича — підполковника

ЧУХРІЯ Артема Руслановича — старшого лейтенанта

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

КОРОСТАШОВА Андрія Володимировича — підполковника

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

АТАМАНЮКА Юрія Васильовича — старшого солдата

БЄЛІКА Олександра Валерійовича — солдата

БИСТРОВА Ігоря Володимировича — підполковника

БОГУНА Ярослава Сергійовича — майора

БРАГУ Дмитра Миколайовича — підполковника

ВОРОНІНА Сергія Олександровича — старшого лейтенанта

ГАПАЄВА Юрія Олександровича — майора

ГАРКАВЕНКА Валерія Анатолійовича — підполковника

ГАЦАНОГУ Олега Васильовича — підполковника

ГРИШКА Сергія Миколайовича — майора

ДРОБКА Олександра Георгійовича — підполковника

ДРОБОТА Вячеслава Валентиновича — полковника

КОВАЛЬОВА Андрія Сергійовича — солдата

ЛЕЛЕКУ Володимира Юрійовича — солдата

ЛУКІНИХ Ігоря Анатолійовича — майора медичної служби

МАКОВЕЦЬКОГО Дениса Миколайовича — полковника

МАТВЄЄНКА Сергія Сергійовича — підполковника

МИРОНЧУКА Олександра Руслановича — старшого солдата

МІЩЕНКА Миколу Сергійовича — старшого солдата

МУХІНА Олега Андрійовича — старшого лейтенанта

ОВЕЧКІНА Юрія Євгенійовича — капітана

ОПРИШКА Сергія Олександровича — капітана

ПАЛУНА Сергія Володимировича — полковника

ПАНКОВА Максима Костянтиновича — молодшого сержанта

ПОШАКИНСЬКОГО Ігоря Ігоровича — старшого солдата

СЕРГІЄНКА Олександра Олександровича — підполковника

СИДОРЕНКА Дмитра Сергійовича — солдата

СИНЧИЛОВА Володимира Сергійовича — молодшого сержанта

ФАЛЬКІВСЬКОГО Петра Івановича — підполковника медичної служби

ФЕДОРІВА Віталія Вікторовича — підполковника

ФОМЕНКА Олександра Сергійовича — старшого солдата

ХІМІЧА Вадима Олександровича — солдата

ЧАЙКУ Василя Михайловича — лейтенанта

ЧЕТВЕРИКОВА Миколу Григоровича — старшого сержанта

ШИПУЛУ Олега Васильовича — молодшого сержанта.

* * *

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня

МЕХЕДУ Сергія Олександровича (посмертно) — капітана

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

МАТУСЕВИЧА Андрія Вікторовича — майора

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

РИБАЧЕНКА Євгенія Валерійовича (посмертно) — старшого солдата

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

БАЛАНЧУКА Сергія Олександровича (посмертно) — солдата

БАРЧИКІВСЬКОГО Володимира Володимировича (посмертно) — сержанта

БЕЗРУКОВА Ярослава Валерійовича — молодшого сержанта

БЕЛЯЛОВА Мадлена Енверовича (посмертно) — сержанта

БІЛОКОНЯ Дмитра Юрійовича (посмертно) — молодшого сержанта

БРОЖКА Вячеслава Івановича (посмертно) — солдата

ГАЛИЧА Мар’яна Васильовича (посмертно) — старшого солдата

ГОРЯЧКА Євгенія Леонідовича (посмертно) — солдата

ГОЯ Сергія Олександровича (посмертно) — головного сержанта

ГУДЖЕШЕВСЬКОГО Сергія Миколайовича (посмертно) — старшого солдата

ДЕЙНЕКА Артема Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата

ДЗЮБАНЕНКА Леоніда Миколайовича (посмертно) — головного сержанта

ДРЕБОТА Івана Миколайовича (посмертно) — лейтенанта

ДЬЯЧЕНКА Сергія Юрійовича — молодшого сержанта

ДЯЧЕНКА Сергія Петровича (посмертно) — солдата

ЖАДОРЕНКА Владислава Олеговича (посмертно) — солдата

КЛИМКІВА Назарія Романовича (посмертно) — молодшого сержанта

КОВАЛЬЧУКА Сергія Миколайовича (посмертно) — головного сержанта

КОСТЕВКА Ігоря Івановича (посмертно) — капітана

КОТА Володимира Володимировича (посмертно) — старшого сержанта

КУРНАТА Володимира Івановича (посмертно) — лейтенанта

ЛИТВИНЕНКА Дениса Вікторовича — сержанта

МАЛИНУ Миколу Миколайовича — старшого лейтенанта

МАРІНЧЕНКА Олега Івановича (посмертно) — солдата

МАТВІЙЧУКА Валерія Анатолійовича (посмертно) — підполковника

МІЩЕНКА Олександра Сергійовича (посмертно) — старшого солдата

НЕВОЛІНА Вадима Юрійовича (посмертно) — старшого солдата

НИЧВИДА Василя Петровича (посмертно) — капітана

ОЗЕРОВА Миколу Володимировича (посмертно) — підполковника

ПАРІЯ Володимира Володимировича (посмертно) — солдата

ПАРНА Івана Васильовича — солдата

ПЕТРЕНКА Миколу Івановича (посмертно) — солдата

ПЕШКА Юрія Сергійовича (посмертно) — штаб-сержанта

ПИПКА Миколу Сергійовича — лейтенанта

ПИСАРЕНКА Максима Володимировича (посмертно) — старшого солдата

ПОЛІЩУКА Сергія Петровича (посмертно) — солдата

ПУТНИКА Сергія Миколайовича — старшого солдата

РЕДЬКУ Михайла Михайловича (посмертно) — солдата

СИДОРИШИНА Кирила Андрійовича (посмертно) — солдата

СКОРОБОГАТОВА Миколу Сергійовича — лейтенанта

СЛОБЧЕНКА Андрія Васильовича (посмертно) — молодшого сержанта

СОКОЛОВА Валентина Олександровича (посмертно) — старшого солдата

СТАСІВА Владислава Володимировича (посмертно) — солдата

ТАРАНЕНКА Андрія Леонідовича (посмертно) — головного сержанта

ФЕДОРОВА Василя Володимировича (посмертно) — сержанта

ХЛИПАВКУ Олега Миколайовича (посмертно) — старшого солдата

ШЕВЧЕНКА Руслана Віталійовича (посмертно) — майстер-сержанта

ЯВОРСЬКОГО Івана Богдановича (посмертно) — старшого сержанта

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

БУЯНОВСЬКОГО Юрія Вячеславовича (посмертно) — старшину

ВЕРГЕЛЮК Наталію Борисівну — молодшого лейтенанта медичної служби

ВОРОТІНА Олексія Юрійовича (посмертно) — солдата

В’ЯЗЬМІНОВА Володимира Анатолійовича (посмертно) — солдата

ЖІЛІОНІСА Мартінаса — молодшого сержанта

ЖУРЕКА Міхала Анджея — молодшого сержанта

КОЛЕСНИКА Максима Миколайовича — капітана

КОМАРА Сергія Михайловича — полковника

КРАВЦЯ Сергія Валерійовича (посмертно) — солдата

КРАВЧЕНКА Віталія Володимировича (посмертно) — молодшого сержанта

КРИВШУ Євгена Григоровича (посмертно) — старшого лейтенанта

ЛАДИКУ Олександра Петровича — майора

ЛИСЕНКА Олександра Петровича (посмертно) — солдата

МАЗУРА Андрія Андрійовича (посмертно) — солдата

МАРТИНІВА Петра Михайловича — сержанта

МИРОНЮКА Сергія Володимировича (посмертно) — старшого солдата

НАГОРНОГО Сергія Анатолійовича (посмертно) — солдата

НАУМЕНКА Сергія Едуардовича (посмертно) — солдата

РАЖЕВА Геннадія Валентиновича (посмертно) — солдата

РОМЕНСЬКОГО Олексія Вікторовича (посмертно) — молодшого сержанта

САВЧЕНКА Данііла Олександровича (посмертно) — солдата

СИНГАЄВСЬКОГО Володимира Милетійовича — підполковника

СЛУЖАВОГО Вячеслава Володимировича (посмертно) — старшого сержанта

ТЕЛИЧКА Валерія Петровича (посмертно) — солдата

ФІЛІПЧУКА Володимира Володимировича (посмертно) — солдата

ХРОЛЕНКА Віктора Павловича — майора

ЦИПОЧКІНА Руслана Михайловича (посмертно) — солдата

ЯРЕМИНА Руслана Володимировича (посмертно) — солдата

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

САВІЧЕВА Андрія Миколайовича — майора

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

БАЛАБУХУ Сергія Миколайовича — молодшого сержанта

БАРАНОВА Олександра Станіславовича — майора

ВОЛОЩУКА Миколу Миколайовича — молодшого лейтенанта

КАВКУ Любомира Євгеновича — старшого солдата

КНЮПУ Євгена Віталійовича — солдата

МЕЛЬНИКА Андрія Борисовича — солдата

ПРИЙМАКА Анатолія Сергійовича — штаб-сержанта

ФАНІНА Олега Миколайовича — капітана

ЯЖУКА Юрія Володимировича (посмертно) — солдата.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux