портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Президент України відзначив державними нагородами 363 Захисників і Захисниць України

опубліковано 15 березня 2023 року 09:22

Президент України Володимир Зеленський своїми Указами №147/2023 від 14 березня 2023 року та №148/2023 від 14 березня 2023 року відзначив державними нагородами 363 Захисників і Захисниць України, з них посмертно – 47.


За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, постановляю:

у Збройних Силах України:

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

СІРІЦУ Івана Олександровича (посмертно) — сержанта

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

БАЗИЛЬЧУКА Євгенія Леонідовича (посмертно) — солдата

БЛІНСЬКОГО Владислава Сергійовича — молодшого сержанта

БОДНАРЧУКА Сергія Богдановича — молодшого сержанта

БОЙКА Олександра Юрійовича — молодшого сержанта

БУДЗІНСЬКОГО Олександра Васильовича — солдата

БУРДУ Максима Едуардовича (посмертно) — солдата

ВАСЬКОВСЬКОГО Володимира Віталійовича (посмертно) — молодшого сержанта

ВЕРЕМІЄНКА Андрія Олександровича — молодшого сержанта

ВЯЛЬКА Володимира Сергійовича (посмертно) — молодшого сержанта

ГАВРИЛЮКА Юрія Івановича — старшого солдата

ГАЙДУКА Едуарда Миколайовича — сержанта

ГОЛОВКУ Івана Васильовича — молодшого сержанта

ГРИГОРЧУКА Володимира Миколайовича (посмертно) — солдата

ДАНИЛИЦЬКУ Дар’ю Іванівну — солдата

ДІДЕНКА Владислава Валерійовича — солдата

ДОДОНА Дмитра Анатолійовича — сержанта

ЗАВАДСЬКОГО Олексія Сергійовича (посмертно) — солдата

ІВАНЕНКА Олександра Сергійовича (посмертно) — солдата

КАРАЧЕНЦЕВА Сергія Сергійовича (посмертно) — солдата

КОДЕНЦЯ Максима Сергійовича — молодшого сержанта

КОРОВНОГО Олександра Олександровича (посмертно) — солдата

КУЛИКА Євгенія Олеговича (посмертно) — солдата

МАЛЕЦЬКОГО Костянтина Віталійовича (посмертно) — солдата

МАНДРИКА Григорія Ілліча (посмертно) — старшого солдата

МАНЧУКА Дениса Олександровича (посмертно) — солдата

МЕЛЬНИКА Артема Костянтиновича — солдата

МИХАЙЛЮКА Антона Сергійовича (посмертно) — старшого солдата

МОРОЗА Богдана Руслановича — молодшого сержанта

НОВІКОВА Артема Сергійовича (посмертно) — солдата

ПАДАЛКУ Олександра Миколайовича (посмертно) — солдата

ПЕДАШЕНКА Володимира Миколайовича — старшого солдата

ПІКУЛЯ Анатолія Павловича (посмертно) — старшого лейтенанта

ПОРОЖНЯКА Олександра Славійовича — сержанта

ПРОДАНА Дмитра Володимировича — молодшого сержанта

РАДТКІНА Данила Андрійовича — молодшого сержанта

СЕМКІВА Михайла Михайловича (посмертно) — сержанта

СИВОЛАПА Олександра Петровича (посмертно) — молодшого сержанта

СІРУКА Миколу Сергійовича (посмертно) — старшого солдата

СТАСІВСЬКОГО Тараса Сергійовича — молодшого сержанта

ТИЩЕНКА Антона Васильовича (посмертно) — солдата

ТІМЧЕНКА Богдана Олександровича — солдата

ФАДЄЄНКА Олега Віталійовича — молодшого сержанта

ФЕСАКА Валерія Юрійовича — молодшого сержанта

ФІЛАТОВА Владислава Владиславовича — лейтенанта

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО Ігоря Богдановича — старшого солдата

ЦЬОВКУ Павла Миколайовича — солдата

ЧИНГАРА Михайла Вадимовича (посмертно) — солдата

ШАРПАРЯ Дмитра Олександровича (посмертно) — солдата

ШЕЛЕСТА Юрія Валерійовича (посмертно) — молодшого сержанта

ШИЛІНУ Антона Сергійовича — старшого солдата

ЮРКІВА Костянтина Михайловича — молодшого сержанта

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

БЕЗПЕЧНОГО Владислава Дмитровича — штаб-сержанта

БЄЛОВА Іллю Валерійовича — молодшого лейтенанта

ЗАЙЦЯ Данііла Сергійовича — молодшого сержанта

ІВАНИЦЬКОГО Юрія Юрійовича — молодшого сержанта

КОЛЕСНІКА Михайла Юрійовича — солдата

МОВЧАНА Михайла Анатолійовича — молодшого сержанта

РИБЧИКА Дмитра Володимировича — старшого лейтенанта

СОБОЛЕВСЬКОГО Владислава Юрійовича — підполковника

ШЕВЧЕНКА Вадима Станіславовича — молодшого сержанта

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

БАЛАБУХУ Микиту Павловича — молодшого сержанта

БАСУРМАНОВА Олександра Миколайовича — молодшого сержанта

ДРЕВАЛЯ Юрія Миколайовича — лейтенанта медичної служби

НІКІТЮКА Дмитра Івановича — молодшого сержанта

ОКСАМИТНОГО Володимира Володимировича — молодшого сержанта

ОСАДЧОГО Олексія Вікторовича — молодшого сержанта

ПОНОМАРЕНКА Олексія Петровича — лейтенанта медичної служби

ЧІРКІНА Павла Володимировича — молодшого сержанта

у Національній гвардії України:

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

СХОДНИЦЬКОГО Олександра Омеляновича — сержанта

ЧЕРНОВА Романа Олександровича — майстер-сержанта

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

БУТОВА Ігоря Анатолійовича — старшого солдата

ІВАНЮКА Андрія Васильовича — сержанта

у Національній поліції України

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

ГЛАВАТСЬКИХ Михайла Андрійовича — капітана поліції

КОСТЮКА Івана Олександровича — старшого сержанта поліції

КУРОПАТУ Еллону Михайлівну — капітана поліції

МАЙСТРОВА Михайла Олександровича — старшого лейтенанта поліції

ПРОКОПЕНКА Євгенія Володимировича — старшого лейтенанта поліції.

* * *

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, постановляю:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

АВРАМЕНКА Олександра Володимировича (посмертно) — старшого солдата

АНДРІЄВСЬКОГО Валерія Станіславовича (посмертно) — солдата

АСЛАНЯНА Армена Альбертовича (посмертно) — підполковника

БАСКЕВИЧА Романа Васильовича — майора

БЕЛЕГАЯ Ігоря Володимировича — солдата

БІГУНА Володимира Миколайовича — старшого лейтенанта

ВАСИЛАША Івана Васильовича — молодшого сержанта

ВАСИЛИНЮКА Василя Васильовича — молодшого лейтенанта

ВЕХТЄВА Євгенія Віталійовича — солдата

ВИЛЯНСЬКОГО Володимира Анатолійовича — солдата

ВИНОГРАДОВУ Діану Олександрівну — молодшого лейтенанта

ГАЛУШКУ Ярослава Віталійовича — старшого сержанта

ГОРОДИСЬКОГО Олексія Юхимовича (посмертно) — солдата

ГУСАКА Максима Сергійовича — молодшого сержанта

ДАНИЛЬЧЕНКА Андрія Вячеславовича — солдата

ДОБРОСКОКА Руслана Миколайовича (посмертно) — солдата

ДРОБОЦЬКОГО Олега Івановича (посмертно) — солдата

ЗАВГОРОДНЬОГО Богдана Віталійовича — старшого солдата

ЗАГУРСЬКОГО Станіслава Юрійовича — старшого солдата

ЗІНЬКОВСЬКОГО Вадима Олександровича — капітана

ІСАЄВА Сергія Олексійовича — солдата

КАПЛІНА Віталія Станіславовича (посмертно) — старшого солдата

КАПЛУНА Богдана Анатолійовича (посмертно) — солдата

КОРОТЮ Володимира Геннадійовича — молодшого лейтенанта

КУШНАРЕНКА Олега Анатолійовича (посмертно) — солдата

ЛЕВЧЕНКА Дмитра Вячеславовича — лейтенанта

ЛЕГЕЗУ Йосипа Йосиповича — солдата

МАЛІНОВСЬКОГО Олега Петровича — солдата

МИХАЙЛОВУ Аліну Артурівну — молодшого лейтенанта медичної служби

МИХАЙЛЮКА Олександра Васильовича — солдата

МОСІЙЧУКА Михайла Петровича — молодшого сержанта

НАУМИКА Романа Адамовича (посмертно) — старшого солдата

ОРЛОВА Віталія Володимировича (посмертно) — солдата

ПАСТУХА Олександра Анатолійовича — молодшого сержанта

ПЕРЕДЕРІЯ Віктора Юрійовича — старшого солдата

ПОЛЯЩЕНКА Юрія Юрійовича (посмертно) — солдата

ПРИОРОВА Костянтина Олександровича — головного сержанта

ПУДЗІРЕЯ Юрія Вікторовича — солдата

РІЧНЯКА Івана Івановича — солдата

РЯБОШАПКУ Віталія Олександровича — солдата

САРАЖУ Євгена Володимировича (посмертно) — молодшого лейтенанта

САЧКА Олександра Миколайовича — лейтенанта

СЕРГІЄНКА Олександра Васильовича — солдата

СЄРОКУРОВА Ігоря Станіславовича — молодшого сержанта

СКОРЯТІНА Юрія Віталійовича — солдата

СМІРНОВА Артема Миколайовича — солдата

СОЛОДКОГО Сергія Васильовича (посмертно) — солдата

СТЕМПІЦЬКОГО Андрія Любомировича — лейтенанта

СУШКА Максима Олександровича — солдата

ТАРАСЕНКА Павла Вікторовича — молодшого сержанта

ТРАЧА Степана Романовича — молодшого лейтенанта

ТРИГУБА Валерія Миколайовича (посмертно) — солдата

ТРОХИМЧУКА Максима Павловича — молодшого лейтенанта

УГРИНА Миколу Миколайовича — молодшого сержанта

УГРИНА Петра Миколайовича — молодшого сержанта

ФЕДЬКА Сергія Вікторовича (посмертно) — молодшого сержанта

ХАРЧЕНКА Вадима Григоровича (посмертно) — солдата

ЧЕРНІКОВА Олександра Єгоровича — старшого лейтенанта

ЯРЕМЕНКА Віталія Миколайовича — солдата

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

ДУБИНСЬКОГО Сергія Миколайовича — добровольця

КОЖЕМЯКА Всеволода Сергійовича — добровольця

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

БАСАРАДУ Володимира Михайловича — молодшого сержанта

БЛАЖКА Павла Віталійовича — молодшого сержанта

БОНДАРЕНКА Андрія Андрійовича — сержанта

БОШКА Олександра Богдановича — солдата

БРЕКА Олександра Михайловича — сержанта

БРОВЧУКА Дмитра Юрійовича — молодшого сержанта

БУРЛАКОВА Романа Олександровича — солдата

БУРЧУ Володимира Володимировича — молодшого лейтенанта

БУЦИКА Любомира Андрійовича — молодшого сержанта

ВАКУЛЕНКА Володимира Степановича — солдата

ВАЛЬКОВСЬКОГО Руслана Ібрагімовича (посмертно) — солдата

ВАНДОЛЯКА Олександра Володимировича — молодшого сержанта

ВИСОЦЬКОГО Богдана Юрійовича — молодшого сержанта

ВІНСЛАВСЬКУ Анастасію Олегівну — молодшого сержанта

ВОЙТОВИЧ Дарину Петрівну — молодшого сержанта

ВУЗДЕРЕВИЧА Івана Борисовича — молодшого сержанта

ГАЦЕНКА Максима Олексійовича — молодшого сержанта

ГРЕСИКА Тараса Вікторовича — старшого солдата

ГРУЗДЄВА Олега Вячеславовича — старшого солдата

ГУМЕНЮКА Володимира Володимировича — молодшого сержанта

ГУНЬКА Юрія Володимировича — старшого сержанта

ДЖИМУ Костянтина Івановича — солдата

ДЗЮБІНСЬКОГО Сергія Антоновича — солдата

ДМИТРІЄВА Юрія Васильовича — старшого солдата

ДРАП’ЯТОГО Івана Богдановича — молодшого сержанта

ДРОЗДА Віталія Миколайовича — молодшого сержанта

ЖОВТОВСЬКОГО Петра Михайловича — солдата

ЖОВТЯК Катерину Сергіївну — солдата

ЗАНУДУ Олексія Олексійовича — старшого лейтенанта

КАБАЧІЯ Володимира Олександровича — молодшого сержанта

КАБІЦЬКОГО Владислава Віталійовича — молодшого сержанта

КАЛАПУЦА Валерія Адамовича — молодшого сержанта

КАШУБУ Віталія Володимировича — старшого сержанта

КЕРНОСА Сергія Анатолійовича — капітана

КИСІЛЬОВА Єгора Володимировича — молодшого сержанта

КОВАЛЯ Іллю Юрійовича — молодшого сержанта

КОЗАЧУКА Ярослава Ігоровича — молодшого сержанта

КОНОВАЛА Сергія Сергійовича — молодшого лейтенанта

КОНОНЕНКА Артема Ігоровича — молодшого сержанта

КОНТЕФТ Ірину Русланівну — молодшого сержанта

КОРЖИЛОВА Дениса Володимировича — сержанта

КОРОВНІКОВА Романа Володимировича — старшого солдата

КОСЯКА Андрія Віталійовича (посмертно) — добровольця

КРАВЦЯ Петра Васильовича — солдата

КРАМАРА Олександра Миколайовича — солдата

КУЗНЄЦОВУ Наталію Валеріївну — молодшого сержанта

ЛЕСЬКА Назара Олеговича — молодшого сержанта

ЛЮТОГО Ігоря Юрійовича — старшого солдата

ЛЯХОВИЧА Ігоря Васильовича — старшого солдата

МАЗУНА Віктора Володимировича — солдата

МАЛЬЧЕНКА Володимира Валентиновича — солдата

МАСЛА Андрія Віталійовича — солдата

МОГИЛУ Тетяну Володимирівну — молодшого сержанта

МОРОЗА Володимира Володимировича — головного сержанта

МОСТІВСЬКОГО Сергія Леонідовича — солдата

МУРЗАКА Олексія Миколайовича — молодшого сержанта

НЕСТЕРЧУКА Романа Михайловича — молодшого сержанта

НИЖНИКА Андрія Григоровича — сержанта

НІГОЯН Ліану Самвелівну — сержанта

НІНАДОВСЬКОГО Миколу Євгеновича — старшого солдата

ОЛЕКСЯКА Сергія Михайловича — солдата

ОСТАПЦЯ Олексія Геннадійовича — сержанта

ОСТАПЧУКА Андрія Миколайовича — молодшого лейтенанта

ПАНЧИШИНА Олександра Миколайовича — сержанта

ПАСІЧНИКА Віктора Степановича — молодшого сержанта

ПОЛІЩУКА Віктора Владиславовича — старшого солдата

ПОНОЧЕВНОГО Олексія Андрійовича — солдата

ПРИХОДЬКА Максима Степановича — старшого солдата

ПРОДАНЮКА Михайла Васильовича — старшого солдата

ПУСТОВІТА Андрія Миколайовича — сержанта

РАЗБОРСЬКОГО Дмитра Петровича — сержанта

РЯБЧЕНКА Вадима Вікторовича — старшого сержанта

САБАДАШОВА Павла Юрійовича — старшого солдата

САРАБУНА Назара Ігоровича — молодшого сержанта

САФОНОВА Владислава В’ячеславовича — старшого солдата

СВЕРДЛОВА Данила Миколайовича — молодшого сержанта

СВЕРДЛОВА Ігоря Миколайовича — молодшого сержанта

СВІДНИЦЬКОГО Миколу Петровича — старшого лейтенанта

СИМОНЧУКА Євгенія Леонідовича — солдата

СІЧКАРЯ Валентина Сергійовича (посмертно) — старшого солдата

СОЛОВЙОВА Андрія Володимировича — молодшого сержанта

СТАХІВА Тараса Володимировича (посмертно) — добровольця

СУВАЛКА Василя Анатолійовича — молодшого сержанта

СУДОМИРА Тараса Петровича — старшого солдата

ТАНАСИШИНА Анатолія Васильовича — молодшого сержанта

ТАРАНА Пилипа Дмитровича — молодшого сержанта

ТЕРНЕР Альону Андріївну — старшого солдата

ТИМУ Івана Ігоровича — молодшого сержанта

ТРАЧ Ольгу Миколаївну — молодшого лейтенанта

ФАТЧЕНКА Романа Євгеновича — старшого солдата

ХАРКОВЦЯ Олександра Миколайовича — молодшого сержанта

ХОДАКОВСЬКОГО Володимира Володимировича — старшого сержанта

ХОМУ Дмитра Володимировича — молодшого сержанта

ХОМІНА Андрія Сергійовича — капітана

ХОХУЛЮ Станіслава Миколайовича — солдата

ЦИМБОЛИНЕЦЬ Катерину Іванівну — сержанта

ЧАЙКУ Володимира Анатолійовича — молодшого сержанта

ЧЕРВАКА Тараса Ярославовича — солдата

ЧЕРНИХ Владиславу Валентинівну (посмертно) — добровольця

ЧЕРНОУСОВА Андрія Сергійовича — молодшого сержанта

ЧЕРТОРИЖСЬКОГО Андрія Олександровича — солдата

ШАФАЛЮКА Миколу Володимировича — сержанта

ШЕВЧЕНКА Олександра Васильовича — старшого сержанта

ШЕВЧУКА Сергія Миколайовича — старшого сержанта

ШЕЛЕСТА Олександра Олександровича — молодшого лейтенанта

ШИПУЛІНА Олександра Володимировича — молодшого сержанта

ШИШАК Яну Сергіївну — молодшого сержанта

ШОСТАКА Ростислава Васильовича — молодшого сержанта

ЩЕПАНСЬКОГО Юрія Ігоровича — молодшого сержанта

ЮРКЕВИЧА Петра Івановича — солдата

ЮРЧЕНКА Андрія Васильовича — молодшого сержанта

ЮСЬКЕВИЧА Володимира Михайловича — молодшого сержанта

ЯНЧАКА Олега Богдановича — старшого сержанта

ЯРОВОГО Олександра Володимировича — молодшого сержанта

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

БИКОВА Миколу Андрійовича — старшого солдата

БИЧУКА Ярослава Романовича — старшого сержанта

БОНДАРЧУКА Ігоря Миколайовича — лейтенанта

БРАЙЧУКА Володимира Костянтиновича — старшого солдата

БУДОЛАКА Олексія Сергійовича — молодшого сержанта

БУЗЬКА Євгенія Анатолійовича — молодшого лейтенанта

ВЕРБОВЦЯ Ярослава Ігоровича — солдата

ВОЗНЮКА Тараса Васильовича — молодшого сержанта

ВОЛОШИНА Германа Володимировича — молодшого сержанта

ГАЛУШКОВА Артема Андрійовича — старшого солдата

ГОРБАТЕНКА Петра Олександровича — старшого лейтенанта

ДАЦЬКОГО Владислава Євгеновича — молодшого сержанта

ДВОРСЬКОГО Дмитра Сергійовича — молодшого сержанта

ДЕМЧЕНКА Віталія Олександровича — молодшого сержанта

ДЕРІЯ Михайла Максимовича — солдата

ДЕРКАЧА Андрія Володимировича — солдата

ДІМПУЛА Костянтина Вікторовича — солдата

ЗАЙЦЯ Олексія Сергійовича — молодшого сержанта

ЗАХАРЧЕНКА Владислава Сергійовича — старшого солдата

ЗНАКА Максима Вікторовича — підполковника

ІВАСИКА Ігоря Вікторовича — молодшого сержанта

КАРПОВИЧА Богдана Андрійовича — молодшого сержанта

КЛИМЕНКА Євгенія Юрійовича — капітана

КЛІМІНА Артема Костянтиновича — молодшого сержанта

КОВАЛЬОВА Євгена Леонідовича — молодшого сержанта

КОРОТИЧА Кирила Геннадійовича — солдата

КУТЕНЬОВА Андрія Анатолійовича — молодшого сержанта

ЛАВРИНЕНКА Андрія Анатолійовича — солдата

ЛАЗАРЕНКА Андрія Анатолійовича — молодшого сержанта

ЛЕБЕДИНСЬКОГО Олега Валерійовича — солдата

МАКАРКІНА Миколу Сергійовича — старшого лейтенанта

МАКСИМЧУКА Петра Миколайовича — сержанта

МАЛАНІЧА Олеся Леонідовича — лейтенанта

МАЛІЦЬКОГО Віталія Васильовича — солдата

МАРКОВЦЯ Сергія Ігоровича — солдата

МАСЛАКА Михайла Сергійовича — солдата

МАТАША Євгена Анатолійовича — молодшого сержанта

МАТЮЩЕНКА Богдана Володимировича — молодшого сержанта

МЕДВЕДЯ Ігоря Васильовича — лейтенанта

МИРОНЮКА Сергія Сергійовича — молодшого сержанта

МЛИНАРСЬКОГО Андрія Едуардовича — лейтенанта

МОРОЗОВА Олександра Олександровича — сержанта

НАЗАРОВА Руслана Ігоровича — лейтенанта

НАУМОВА Валентина В’ячеславовича — молодшого сержанта

НЕСТЕРУКА Валерія Миколайовича — капітана

НИЧИПОРУКА Олександра Михайловича — солдата

НІКІТІНА Андрія Віталійовича — капітана

НІКОЛАЄВА Дмитра Сергійовича — старшого солдата

ОЛЕФІРЕНКА Андрія Миколайовича — сержанта

ПАРФАНЮКА Богдана Михайловича — лейтенанта

ПОБЕРЕЖНОГО Дениса Руслановича — лейтенанта

ПОНОМАРЬОВА Анатолія Едуардовича — солдата

ПРУДІУСА В’ячеслава Сергійовича — молодшого сержанта

ПУСТОВІТА Євгенія Миколайовича — солдата

РОГОЗЮКА Дмитра Олександровича — молодшого лейтенанта

РОМАНОВА Олега Олександровича — старшого сержанта

РУБАНА Михайла Анатолійовича — молодшого сержанта

РУДИКА Романа Анатолійовича — солдата

РУДІКА Миколу Олександровича — старшого сержанта

СВІЩА Олександра Олександровича — солдата

СКУЛЬСЬКОГО Віталія Ігоровича — молодшого сержанта

СЛОБОДЯНИКА Дениса Олеговича — молодшого сержанта

СЛОБОДЯНИКА Олега Володимировича — молодшого сержанта

СРЕБРОДОЛЬСЬКОГО Ігоря Олександровича — старшого лейтенанта

СТЕШАКА Олексія Сергійовича — молодшого сержанта

СУПРЯГУ Сергія Олеговича — солдата

СУХОВІЯ Артема Олеговича — молодшого сержанта

ТАЦІЯ Юрія Владиславовича — молодшого сержанта

ТВЕРДОВСЬКОГО Олега Миколайовича — старшого солдата

ТУПОЗЛІЄВА Владілена Івановича — сержанта

ФОКІНА Володимира Сергійовича — молодшого лейтенанта

ХАЛАКА Івана Степановича — молодшого сержанта

ХАНАРІНА Михайла Ігоровича — молодшого сержанта

ХИТРИНА Дмитра Олександровича — солдата

ХІМІЧА Владислава Євгенійовича — молодшого лейтенанта

ХРОПАТОГО Сергія Ігоровича — лейтенанта

ЦІЛІЦЬКОГО Костянтина Юрійовича — молодшого сержанта

ШАПОВАЛА Дениса Олексійовича — молодшого сержанта

ШАРОВА Василя Миколайовича — старшого лейтенанта

ШЕВЕРА Артема Євгенійовича — молодшого сержанта

ШИМАНСЬКОГО Максима Олеговича — солдата

ШТУРМУ Павла Миколайовича — солдата

ШИЯНА Анатолія Васильовича — молодшого сержанта

ШКОДУ Сергія Сергійовича — солдата

ЯЦУКА Юрія Віталійовича — солдата

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

МАХНЮКА Миколу Миколайовича — підполковника

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

БОРОДАЄВСЬКОГО Олександра Валерійовича — добровольця

ВІЛЬХОВЕЦЬКОГО Романа Васильовича — добровольця

ВОЛКОВА Олександра Миколайовича — добровольця

ГАРМАША Миколу Володимировича — добровольця

ДАНИЛЕНКА Олега Вікторовича — добровольця

ДОЦЕНКА Микиту Костянтиновича — добровольця

ДРЯХЛОВА Дениса Юрійовича — добровольця

ЗАВАЛЬНЮКА Віталія Павловича — добровольця

ІЩЕНКА Артема Сергійовича — добровольця

КВАШУ Ігоря Володимировича — добровольця

МАСАЛОВА Дмитра Ігоровича добровольця

МІНІНА Федора Євгеновича добровольця

СТОРОЖКА Артема Вікторовича — добровольця

ТРУБАЄВА Івана Вікторовича — добровольця

ЦАПА Кирила Сергійовича — добровольця

ЧЕРЕПОВА Олександра Анатолійовича — добровольця

ШИМЧУКА В’ячеслава Федоровича — добровольця

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

ВИНОГРАДОВА Олександра Юрійовича — молодшого сержанта

ЖАРІКОВУ Єлизавету Володимирівну — молодшого сержанта

КОВАЛЕНКО Катерину Михайлівну — солдата

ПРИЩЕПУ Віталія Вікторовича — молодшого сержанта

ШЛЯХТИЧЕНКО Ірину Юріївну — солдата

ШУМАДУ Вадима Володимировича — молодшого сержанта

ЯКИМЧУКА Ігоря Миколайовича — солдата.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux