Посольство Японії в Україні підкреслило важливість міжнародної підтримки для українських ветеранів

Міністр  у справах ветеранів Юлія Лапутіна переконана, що  державна система повернення захисників України до цивільного життя була ефективною за міжнародної підтримки програм,  спрямованих на реабілітацію та реадаптацію ветеранів.

Про це міністр у справах ветеранів зазначила під  час зустрічі  з Надзвичайним   та Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураі.

Сторони домовилися  поглибити співпрацю  в напрямку  реалізації проєктів з реабілітації ветеранів та подальшого повернення до нормального життя.

 За словами міністерки, Україна буде вивчати досвід Японії з реабілітації військовослужбовців після завершення військової служби.  Кращі практики  будуть адаптовані  в українські ветеранські проєкти.

 Юлія  Лапутіна, також  розповіла, що  сьогодні міністерство проводить  активну роботу з цифоровізації ветеранських сервісів і  висловила зацікавленість   японськими  It – технологіями, які  можуть бути застосовані для   спрощення доступу  ветеранів до послуг. 

Міністерка також подякувала Посольству Японії  за  надання обладнання  військово-медичним установам  та закладам для ветеранів. 

 В свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол в Україні, зазначив, що ця підтримка  буде продовжена, зокрема вивчається можливість забезпечення медичним обладнанням госпіталів України.