Понад 100 ветеранів з усієї України вже долучилися до Ігор Нескорених 2.0 ONLINE

У жовтні вперше в Україні стартували віртуальні змагання для ветеранів - Ігри Нескорених 2.0 ONLINE.

За результатами відбору виявили готовність долучитися до змагань з різних видів спорту 102 ветерани АТО/ООС, так у дисципліні велоспорт – 21 учасник, пауєрліфтінг - 20, стрільба з лука - 30, плавання- 35, біг - 32, стрибки в довжину - 13, штовхання ядра – 17 та веслування – 51.

Ветерани та ветеранські команди по всій Україні вже почали тренування та підготовку до змагань. Спортсмени продовжують знімати та надсилати відео з фіксацією своїх результатів до Організаційного комітету змагань.

Зокрема команда Invictus Kryvbas з Кривого Рогу вже приєдналася до онлайн-змагань, виконавши та відзнявши відео по всім 8 можливим видам спорту згідно відео-інструкцій.

Так за словами капітана криворізької ветеранської команди, представника Дніпропетровського відділу Мінветеранів Сергія  Гордеєва проведення таких спортивних змагань є єдиною практичною реабілітацією ветеранів, яка допомагає соціалізуватися та повернутися до мирного життя тисячам ветеранів війни. 

До речі Сергій  Гордеєв, як ветеран АТО, вже четвертий рік поспіль приймає участь у відбіркових змаганнях Invictus Games. Цього разу він змагався в стрільбі з лука та веслуванні на тренажерах.

Також активно йде підготовка до змагань Ігор Нескорених 2.0 ONLINE у Миколаєві. Ветеран АТО/ООС Михайло Проскурня минулого року став одним з семи спортсменів, які представляли Миколаївщину у фіналі національних змагань Invictus Games, в категоріях з легкої атлетики та велоспорту. Цього року він долучився  до участі у перших онлайн-змаганнях для ветеранів, зафіксувавши свій результат у греблі на тренажері "Концепт" на час (1 хвилина).