Оголошено конкурс на посаду Виконавчого директора «Українського ветеранського фонду»

Міністерство у справах ветеранів України та Конкурсна комісія оголошують прийом документів від кандидатів на посаду Виконавчого директора бюджетної установи «Український ветеранський фонд».

Це державна установа, яка запрацює з 2022 року та забезпечуватиме підтримку ветеранів війни, членів їх сімей, родин загиблих подальшою реабілітацією та реінтеграцією до мирного життя через відповідні проєкти.

Фонд займатиметься розробкою і впровадженням сучасних проектів, спрямованих на підтримку ветеранів та їх родин. Він стане стартовим майданчиком для підтримки ветеранського бізнесу, у тому числі – за рахунок надання грантів, бізнес-стартапів для ветеранів, реабілітації захисників України, розвитку ініціатив громадянського суспільства та інших напрямів.

Кандидати, які бажають взяти участь у конкурсі на посаду Виконавчого директора бюджетної установи «Український ветеранський фонд» можуть подати документи з 8 жовтня 2021 року до 23:59  5 листопада 2021 року на електронну адресу Konkurs_UVF_dir@mva.gov.ua.

 Умови проведення конкурсного відбору 

Умови.docx

Зразок заяви на участь у конкурсі.docx

Інші статті