Офіційне спростування фейку: депутати Верховної Ради України не направляли звернення Премʼєр-міністру щодо відставки Міністра у справ ветеранів України

Окремими медіа була поширена інформація про те, що Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів прийняв рішення про “направлення звернення до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо неефективного управління та необхідності розгляду відставки чинного Міністра у справах ветеранів”.

Доводимо до відома, що дана інформація не відповідає дійсності.

Дійсно, 5 грудня 2023 року на засіданні Комітету було заслухано звіт про діяльність Міністерства у справах ветеранів України протягом 2021-2023 рр.

Разом з тим, відсутні будь-які підтвердження інформації про зазначене вище рішення Комітету.

  1. Ані офіційні ресурси Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, ні його члени, ані Міністерство у справах ветеранів України не повідомляли публічно про подібне рішення Комітету.
  2. В інформаційному просторі відсутній будь-який офіційний документ Комітету чи Мінветеранів, який би містив інформацію про таке рішення.
  3. Джерело інформації, на яке посилаються в публікаціях, не оприлюднило жодних підтверджень достовірності такої інформації та не має відношення до Комітету.

Звертаємось до медіа із проханням виправити вже опубліковані текстові матеріали, а саме – вилучити інформацію про те, що Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів прийняв рішення про направлення звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо неефективного управління та необхідності розгляду відставки чинного Міністра у справах ветеранів України.

У разі неможливості внесення корективів, просимо видалити весь матеріал, або його частину, що містить недостовірну інформацію.