Одеський лікувально-фізкультурний диспансер буде безкоштовно лікувати ветеранів АТО

Одеський лікувально-фізкультурний диспансер підписав меморандум з організацією ветеранів АТО і готовий взяти на безкоштовну реабілітацію учасників бойових дій на сході України. 

Диспансер допомагає відновлюватись спортсменам, але центр готовий взяти на себе і безкоштовне лікування учасників бойових дій в зоні АТО. 

Представники громадськості зазначають важливість такого рішення, особливо враховуючи, що диспансер знаходиться у 2-му Куликовському провулку, тобто поруч із залізничним вокзалом і автостанцією.

На сьогодні в Одеській області проживають 13 000 ветеранів АТО, і більшість з них живуть не в самій Одесі, а в області, і потребують якісної реабілітації. По приїзді в обласний центр, вони тепер мають змогу без довгих переїздів по місту звернутися по допомогу до фахівців диспансеру починаючи із сьогоднішнього дня.

“На рік із обласного бюджету нам виділили 19 000 грн. на медикаменти. У нас багато відкритих питань, і не вистачає коштів на пожежну безпеку. Але ми готові взяти на себе лікування хлопців, які пройшли АТО. Для них лікування буде повністю безкоштовне”, – розповів головний лікар Одеського лікувально-фізкультурного диспансера Ігор Пастернак.


Джерело: Українська служба інформації